• Informacje na temat:

  ian mcshane

Artykuły na temat: ian mcshane
 • "Amerykańscy bogowie": Ian McShane jako pan Wednesday

  Ian McShane ("Deadwood") zagra jedną z głównych ról w telewizyjnej ekranizacji powieści Neila Gaimana, "Amerykańscy bogowie". W tym roku aktora będziemy mogli zobaczyć również w jednym z odcinków szóstego sezonu "Gry o tron".

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.

 • "Gra o tron": Koga zagra Ian McShane?

  W sierpniu bieżącego roku informowaliśmy o angażu angielskiego aktora, Iana McShane'a, do "Gry o tron". Jednak szczegóły dotyczące roli w jaką miał wcielić się McShane były owiane tajemnicą.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • "Gra o tron": Max von Sydow jako Trzyoki Kruk

  W 6. sezonie hitu HBO do Westeros przybędą nowi aktorzy. Swój udział w produkcji potwierdzili Max von Sydow oraz Ian McShane.

 • Nowy przeciwnik Jacka Sparrowa

  Gwiazdor serial u "Deadwood", Ian McShane, będzie głównym przeciwnikiem Johnny'ego Deppa w czwartej części "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides".

 • "Deadwood": HBO kręci film! Zdjęcia ruszają jeszcze w tym roku

  Spekulacje dotyczące nakręcenia filmu trwały już od dłuższego czasu. Chęć wystąpienia w nim wyrażali aktorzy (np. Ian McShane, Kim Dickens), a w lipcu dyrektor programowy HBO zdradził, że otrzymał(...) emitowany w latach 2004-2006. W rolach głównych wystąpili Ian McShane, Timothy Olyphant, Robin Weigert, William Earl Brown, Kim Dickens, Dayton Callie, Paula Malcomson. Jesteś fanem amerykańskich...

 • Gwiazda "Piratów"... krasnoludkiem

  Ian McShane, który niedawno wcielił się w postać Czarnobrodego w "Piratach z Karaibów: Na nieznanych wodach", tym razem zagra krasnoludka w nowej wersji opowieści o królewnie Śnieżce, którą szykuje Universal.

 • Powrót "Deadwood" coraz bliżej?

  ..., że scenariusz kontynuacji został już napisany wspomniał Ian McShane. "Deadwood" był emitowany w latach 2004-2006. W rolach głównych wystąpili Ian McShane, Timothy Olyphant, Robin Weigert, William...

 • "Piraci z Karaibów 4": Nowi bohaterowie

  Czwarta część serii "Piraci z Karaibów" - "Na nieznanych wodach", w reżyserii Roba Marshalla, zrealizowana w technice w 3D, z całą pewnością zawładnie wyobraźnią widzów w każdym wieku. Zwłaszcza, że do kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp) dołączą nowe, pełnokrwiste postacie.

Zdjęcia na temat: ian mcshane
Wideo na temat: ian mcshane
 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Jack pogromca olbrzymów

  Film w reżyserii Bryana Singera jest alternatywną wersją bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Stary pokój między ludźmi a olbrzymami zostaje zagrożony gdy ktoś porywa następczynię tronu. Młody rolnik Jack (Nicholas Hoult) staje na czele wyprawy do królestwa olbrzymów, w nadziei na ocalanie porwanej księżniczki...

 • 9 mil

  Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu "Niemożliwe" przedstawiają nowy thriller twórcy filmu "Cela 211". Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem,...

Dyskusje na temat: ian mcshane