• Informacje na temat:

  ian somerhalder dziewczyna

Artykuły na temat: ian somerhalder dziewczyna
 • Ian Somerhalder padł ofiarą hakera!

  Ian Somerhalder (36 l.) musi się mieć na baczności!

 • Hollywoodzki "Labirynt fauna"

  Ian Somerhalder, znany z serial u "Lost: Zagubieni", zagra w gotyckim romansie "Cradlewood", który producenci określają jako amerykańską odpowiedź na hiszpańskojęzyczny "Labirynt fauna". Ma być według nich "filmem dla dzieci", które już wyrosły ze Zmierzchu ".

 • Seksowny i niebezpieczny

  Zabójczo przystojny Damon Salvatore to niepokorny, brutalny i ogarnięty nienawiścią do brata ponad 150-letni wampir. W jego nieśmiertelnej skórze idealnie czuje się Ian Somerhalder, którego bohater w ubiegłym roku został uznany za najseksowniejszą bestię pokonując nawet Edwarda Cullena (Robert Pattinson) z sagi "Zmierzch"! Niedawno aktor zgodził się odpowiedzieć na kilka osobistych pytań.

 • Walka, namiętność i zemsta

  Zwykły szkolny flirt wciąga dziewczynę w świat, którego istnienia nawet nie podejrzewała. Walka, namiętność i zemsta w serialu o wampirach.

 • "Mass Effect", "The Last of Us": Ekranizacje gier komputerowych, które muszą powstać!

  ...(Leliana), Chyler Leigh (Cassandra), Charlie Hunnam (Cullen), Ian Somerhalder (Żelazny Byk), Nikolaj Coster-Waldau (Alistair), Jeffrey Dean Mogran (Blackwall), Varric (Peter Dinklage) Uncharted(...), którzy mogliby wcielić się w uwielbianych przez graczy bohaterów i bohaterki. Niektórzy z nich (jak Jennifer Hale, Lance Riddick, Ali Hillis, Claudia Black, Yvonne Strachovski czy Clancy Brown...

 • Koniec "Lost: Zagubionych": Co dalej?

  Serial J.J Abramsa powoli dobiega końca. Co prawda 20 stycznia 2010 roku stacja ABC wyemituje pierwszy odcinek szóstej, ostatniej serii, ale gwiazdy serial u już zaczęły rozglądać się za innymi wyzwaniami zawodowymi. Weźmy pod lupę kilka serialowych transferów.

 • Walka, namiętność i zemsta

  ...ściągnie nieszczęście na całe miasto. Podąża za nim jego brat Damon (Ian Somerhalder), szukający zemsty za wypadki sprzed wieków. "Pamiętniki wampirów" zdobyły setki tysięcy młodych fanów w wielu...

 • Nowy serial zachwyci Polaków?

  Miłosny trójkąt i mroczne sekrety w najnowszym serial u. Polska premiera "Pamiętników wampirów" zaledwie sześć tygodni po amerykańskiej!

 • Wielkie rozstania

  ...- powiedział smutnej dziewczynie Salvatore. Teraz pora na ruch Damona (Ian Somerhalder)...  (...) razem chwil sprawi, że zacznie dostrzegać w Klausie nie tylko zło. Na szczęście, dziewczyna doskonale zna jego gierki i nie da się na nie nabrać. Tylko, co na to Tyler? Mamy wspaniałe wieści...

 • Pamiętniki wampirów

  ...chłopakiem. Podoba jej się niedawno przybyły do miejscowości Stefan Salvatore (Paul Wesley). On jednak nie zwraca na nią uwagi. Z czasem dziewczyna odkrywa jego mroczny sekret - Stefan jest wampirem, który pamięta czasy renesansu. Podąża za nim jego demoniczny brat Damon (Ian Somerhalder).

Wideo na temat: ian somerhalder dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.