• Informacje na temat:

  ibisz dziecko w górach

Artykuły na temat: ibisz dziecko w górach
 • Krzysztof Ibisz nie miał szczęścia w miłości! Teraz też ślubu nie będzie!

  Krzysztofa Ibisza (53 l.) wychowała mama. Miał nadzieję, że jemu uda się zbudować trwałą rodzinę. Próbował dwa razy i nic z tego nie wyszło. Dlaczego prezenter nie ma zamiaru spróbować szczęścia trzeci raz?

 • Krzysztof Ibisz w bardzo szczerym wywiadzie. Opowiedział o synach i swoim życiu

  Jego ukochana babcia wymarzyła sobie, że zostanie księdzem. Krzysztof Ibisz (52 l.) jednak nie czuł powołania. Ale za to przez wiele lat był ministrantem. W wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia” opowiedział o swoim życiu. Wiele mówił też o ukochanych synach. Zdradził pewne fakty, o których zapewne mało kto wie.

 • Ibisz wynagradza synom dramat

  Drugi rozwód Krzysztofa Ibisza oznacza, że drugie dziecko będzie wychowywać się w rozbitej rodzinie. Prezenter stara się ochronić synów przed rodzinnym dramatem i poświęca im bardzo dużo czasu.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ...: lotnisko, najstarsza zabytkowa jego część - Ostrów Tumski, zoo, lodowisko i miejski rynek. Serial nagrywano w Górach Sowich, na Zamku Czocha, w parku linowym w Złotym Stoku, kamieniołomach w Strzelinie, Krakowie, Lądku Zdroju, Karpaczu, nad Bałtykiem, górach Izerskich, czy w polskich Tatrach. On też zagrali w "Pierwszej miłości"! "Pierwsza miłość" to również plejada znanych polskich gwiazd, które...

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...będzie się działo! Sabina uruchomi własny biznes, Ola zostanie napadnięta, a Kinga urodzi drugie dziecko. Marysia (Aneta Zając) wraca do Wrocławia. Niestety, Paweł (Mikołaj Krawczyk) nie chce jej znać. Chłopak znalazł szczęście u boku Anny (Agnieszka Włodarczyk), z którą będzie starał się o dziecko. Życie uczuciowe Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) również przeżyje bujny rozkwit. O jej względy będą...

 • Krzysztof Ibisz: Szczęśliwy singiel

  Najbardziej znany prezenter w Polsce. Prywatnie niezwykle sympatyczny i dowcipny mężczyzna, a także kochający ojciec dwóch synów.

 • Koncertowo w Ustroniu Morskim

  "Dzień, zwykły dzień" - śpiewał zespół Myslovitz, ale dla wszystkich, którzy zgromadzili się na "Koncertowym Lecie" w Ustroniu Morskim, to był wyjątkowy i niezwykły dzień. Spędzili bowiem wieczór z gwiazdami polskiej muzyki - Andrzejem Piasecznym i zespołem Myslovitz.

 • Koncertowe Lato po raz drugi!

  W sobotę, 24 czerwca, po raz drugi rozpoczyna się cykl imprez "Koncertowe Lato". Przez 10 wakacyjnych weekendów w letnich kurortach na plenerowych koncertach będziecie mogli zobaczyć m.in. Myslovitz, De Mono, Wilki, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Ewelinę Flintę czy Krzysztofa Kiljańskiego. Organizatorami akcji są Radio RMF FM i tygodnik "Naj", we współpracy z telewizją Polsat. Patronem medialnym jest INTERIA.PL.

 • Morze, Mielno i muzyka

  Chociaż piasku tutaj dostatek, publiczność "Koncertowego Lata" w Mielnie zdecydowanie chciała więcej. I dostała - na scenie na stadionie przy ul. Mickiewicza wystąpił Andrzej Piaseczny, a po nim zespół Myslovitz. Nazwa Mielno na długo postanie dla nas synonimem dobrej zabawy.

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" za nami. Było konfetti, porsche, Kryształowa Kula, wygrani i przegrani, kibice, fani, rodziny... Okazało się raz jeszcze, że program wszedł już Polakom w krew. Co ciekawe, wszedł też w krew gwiazdom. Show dawno zaczęło żyć własnym życiem.