• Informacje na temat:

  ibisz milion od zaraz

Artykuły na temat: ibisz milion od zaraz
 • Kuźniar atakuje Ibisza

  ..., Kuźniar może spać spokojnie, bo Ibisz po porażce programu "7420 Milion Od Zaraz" pewnie nieprędko wróci na wizję. Jarosław wkrótce poprowadzi show "X Factor". Jego cięty język na pewno dostarczy emocji.(...)Ostatnio coraz częściej pozwala sobie na uwagi i złośliwe komentarze względem kolegów z branży. Po krytyce Kingi Rusin (39 l.) i jej dzieła "Co z tym życiem", teraz zaatakował Krzysztofa Ibisza (45

 • Krzysztof Ibisz w nowym show

  Krzysztof Ibisz poprowadzi kolejny show! Już 2 stycznia na antenie Polsatu obejrzeć będzie można pierwszy odcinek programu "7420 Milion Od Zaraz".

 • Ibisz marzy o córce

  Gdy w sylwestrową noc strzelały korki od szampana, Krzysztof Ibisz (45 l.) wiedział już, czym rok 2011 będzie różnił się od poprzednich. I jakich błędów nie chce popełniać.

 • Wciąż słaba oglądalność Ibisza

  Trzy pierwsze odcinki nowego programu rozrywkowego Krzysztofa Ibisza - "7420 Milion od zaraz" oglądało zaledwie 1,31 mln widzów.

 • Ibisz aktorem. Czyżby powrót do "korzeni"?

  Krzysztof Ibisz postanowił wrócić do zawodu aktora.

 • Ibisz rozda milion złotych

  Krzysztof Ibisz, po kilku miesiącach przerwy, wraca na wizję. W styczniu 2011 roku popularny prezenter telewizyjny poprowadzi swój program.

 • Porażka Krzysztofa Ibisza?

  Nowy teleturniej stacji Polsat "7420 Milion od zaraz" ma bardzo słabe wyniki oglądalności. Każdy kolejny odcinek ogląda coraz mniejsza liczba widzów.

 • Krzysztof Ibisz w nowym serialu?

  Telewizja Polsat po miesiącu nadawania zdecydowała się o wycofaniu z wizji nowego teleturnieju Krzysztofa Ibisza - "7420 Milion Od Zaraz". Jednak znany prezenter już niebawem może pojawić się w zupełnie nowej roli.

 • Słaba oglądalność show Ibisza

  Od stycznia telewizja Polsat emituje realizowany z dużym rozmachem nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza - "7420 Milion Od Zaraz". Program ogląda jednak zaledwie 1,4 mln widzów.

 • To koniec Krzysztofa Ibisza?

  Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, od niemal 20 lat kolejne programy, których jest prowadzącym, przyciągają miliony widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie kończy się dobra passa Krzysztofa Ibisza. Czy na dobre zniknie z anteny?

Wideo na temat: ibisz milion od zaraz
 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...