• Informacje na temat:

  ibisz pavlović

Artykuły na temat: ibisz pavlović
 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  Burza wokół werdyktu widzów "Tańca z gwiazdami". Dzięki ich głosom w finale zobaczymy nie Macademian Girl, która zdawała się faworytką, a - zdaniem jurorów - słabiej tańczącego Tomasza "Gimpera" Działowego! Sprawę skomentowała Anna Nowak-Ibisz.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy?

  Już wiemy, kto zatańczy w trzeciej polsatowskiej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Będą niespodzianki?

 • Iwona Pavlović (52 l.) w programie Krzysztofa Ibisza (49 l.) opowiedziała o swoim bolesnym rozstaniu z mężem. W pewnym momencie emocje ją przerosły...

 • "Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun, wreszcie tańczą!

  Pojawił się nowy zwiastun 3. edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Wreszcie możemy zobaczyć, jak uczestnicy show prezentują się w tanecznym żywiole.

 • Anna Ibisz odchodzi

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy w tym odcinku, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.

 • Ewa Kasprzyk w teledysku Sławomira

  Uczestniczka bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk, została gwiazdą nowego teledysku artysty rock polo - Sławomira. W klipie do piosenki "Megiera" oglądamy ją w trzech wcieleniach.

 • Michał Malitowski nie pojawił się w "Tańcu z gwiazdami". Co się stało?

  Za nami pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami". Spore zdziwienie wzbudził skład jury programu. Zasiadły w nim jedynie trzy osoby: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan.  Do tej pory grono(...) juror jest nieobecny "z powodu kontuzji". Tę wersję potwierdzał również Krzysztof Ibisz. Sam zainteresowany milczy. Jego ostatni wpis na Instagramie datowany jest na 11 lutego. *** Zobacz...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Michał Malitowski nie pojawi się w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Menadżerka komentuje

  .... Tym razem obok Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Oli Jordan zabrakło Michała Malitowskiego.  Zaskoczone jego nieobecnością były także osoby związane z produkcją. Paulina Sykut-Jeżyna przekonywała, że jurora nie ma "z powodu kontuzji". Tę wersję potwierdzał Krzysztof Ibisz.  Wygląda na to, że Malitowski nie odzyskał jeszcze pełni sił. Już teraz wiadomo, że nie pojawi się w następnym odcinku...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

Wideo na temat: ibisz pavlović
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...