• Informacje na temat:

  ibisz piosenka

Artykuły na temat: ibisz piosenka
 • Jesienny spot ramówkowy Polsatu: Krzysztof Ibisz i inne gwiazdy w akcji. Co to za piosenka?

  Polsat zaczął prezentować swój spot promujący jesienną ramówkę stacji. Internauci zaczęli się zastanawiać, jaka piosenka towarzyszy występom gwiazd programów i seriali, które po wakacjach pojawią się na antenie.

 • Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  Prawie 200 tysięcy odsłon ma już opublikowany w sobotni wieczór (20 czerwca) teledysk "Weselny Pyton" Sławomira. W klipie z jego żoną Kajrą na ślubnym kobiercu stanął prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz.

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce: 4Dreamers na otwarcie z piosenką "Inapropro"

  ...utwór w języku angielskim. Piosenka "Inapropro" powstała na potrzeby Eurowizji Junior. Radosny i pozornie lekki utwór porusza ważne społecznie kwestie takie jak tolerancja. Sprawdź tekst piosenki "Inapropro" w serwisie Teksciory.pl! W teledysku do nowej piosenki pojawia się znana jako Pani Gadżet Anna Nowak-Ibisz , prezenterka TVN i była żona Krzysztofa Ibisza . Zdjęcia do teledysku...

 • Sławomir, Krzysztof Ibisz i youtuberzy. Co wiemy o programie "Piosenki z drugiej ręki"?

  ..."Press" informuje, że Polsat szykuje galę "Piosenki z drugiej ręki" z udziałem youtuberów. Wśród prowadzących mają pojawić się m.in. prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz i "król rock polo(...) twarz brzmi znajomo" - w siódmej edycji (wiosna 2017 r.) zajął trzecie miejsce. W Polsacie występował także w prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza "Tańcu z gwiazdami" (jesień 2016 r.). Na fali sukcesu...

 • Krzysztof Ibisz... śpiewa!

  Gwiazda telewizji, prezenter, gospodarz wielu popularnych programów i imprez, aktor teatralny i filmowy, a od niedawna także piosenkarz. Wkrótce poznamy kolejne wcielenie Krzysztofa Ibisza.

 • Krzysztof Ibisz: Śmiać się z siebie

  Postanowił udowodnić, że ma do siebie ogromny dystans. Krzysztof Ibisz rusza w Polskę z kabaretowym spektaklem, w którym parodiuje… Ibisza.

 • Stanisława Celińska w "Demakijażu" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najnowszego odcinka programu "Demakijaż", który widzowie Polsat Cafe obejrzą 25 kwietnia, będzie Stanisława Celińska. O czym Krzysztof Ibisz będzie rozmawiał z aktorką?

 • Ibisz gospodarzem święta kabaretu

  Już po raz czwarty w telewizji Polsat zobaczymy śmietankę polskiej sceny kabaretowej. Nie zabraknie ani zespołów, ani solistów. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.