• Informacje na temat:

  ibisz z nowa

Artykuły na temat: ibisz z nowa
 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować...

 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz rozmawiali ze sobą podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wspominali programy, które kiedyś razem oraz festiwale, których byli gospodarzami. Młynarska zaskoczyła Ibisza wyznaniem, że uważa go za najlepszego prezentera w Polsce. Oboje zaskoczyli też fanów opowieścią o pełnej emocji nocy, którą spędzili razem w Płocku.

 • Nieszczęście zmieniło Ibisza

  Krzysztof Ibisz jest dowodem na to, jak nieszczęście zmienia człowieka! Na szczęście tylko w serialu! Nie tylko tym zadziwią nas jesienne odcinki polsatowskiej "Linii życia".

 • Liszowska z Ibiszem

  Jargalsajkhan, które przypomną widzom ten niezwykle popularny serial. "Studio Weekend" to zupełnie nowa pozycja w ramówce Polsatu. Nadawany w sobotnie przedpołudnia magazyn będzie lekkim w formie przeglądem najciekawszych wydarzeń tygodnia. Nie zabraknie również tematów poradnikowych. Program będzie realizowany na żywo, a poprowadzą go byli małżonkowie Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz. Najlepsze...

 • Tajemnice Krzysztofa Ibisza

  W serial u "M jak miłość" pojawi się nowa postać. Telewizyjny gwiazdor Adam Butor zauroczy Asię, a Bogusia doprowadzi do ataku zazdrości. W postać Butora wcieli się... Krzysztof Ibisz.

 • Krzysztof Ibisz: Trzeci ślub?

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy telewizyjnych. Ma za sobą dwa rozwody, ale nadal wierzy w instytucję małżeństwa.

 • Krzysztof Ibisz "Kłamczuchem"

  Nowa edycja programu rozrywkowego prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza, w którym toczy się gra oparta na strategii, taktyce i kłamstwach. Widzowie zaś nie tylko kibicują graczom, ale jednocześnie wraz zawodnikami i publicznością w studiu, przez cały czas próbują rozwikłać zagadkę: który spośród graczy oszukuje?

 • Ibisz w roli fotoreportera

  Już niebawem na ekrany kin wejdzie nowa polska komedia w reżyserii Tadeusza Paradowicza "Fenomen". Film zdobył nagrodę publiczności na Ogólnopolskim Festiwalu Komediowym w Lubomierzu.

 • Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  We wtorek, 25 lutego, Krzysztof Ibisz obchodzi 55. urodziny. Tego dnia odwiedzi swoją mamę i przekaże jej bukietów kwiatów, by podziękować jej za cud narodzin.

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  ..."Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

Wideo na temat: ibisz z nowa
 • "Świat według Kiepskich": Krzysztof Ibisz i jego metamorfoza!

  Nowy sezon, nowe wyzwania i nowe… fryzury! W jednym z odcinków serialu „Świat według Kiepskich” w sklepie „U Stasia” pojawi się Krzysztof Ibisz. Już samo nazwisko wywoła spore zamieszanie, a co dopiero jeśli celebryta po raz pierwszy pokaże się w nowej fryzurze?

 • "Demakijaż": Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

  Dziennikarz, prezenter telewizyjny i aktor Krzysztof Ibisz jest gospodarzem nowej odsłony programu "Demakijaż". Jego urok osobisty, doświadczenia z bycia osobą popularną oraz naturalna ciekawość(...) bywa o wiele ciekawsza niż fikcja. Co wyniknie ze spotkań Krzysztofa Ibisza z osobowościami życia publicznego, przekonamy się w programie "Demakijaż".

Dyskusje na temat: ibisz z nowa