• Informacje na temat:

  ich troje koniec

Artykuły na temat: ich troje koniec
 • Michał Wiśniewski (Ich Troje) odpowiada Agacie Buczkowskiej: Emocje są niewskazane

  ..."Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty" - tak Michał Wiśniewski skomentował słowa Agaty Buczkowskiej, która pod koniec 2019 r. przestała występować w zespole Ich Troje.

 • Ich Troje bez Agaty Buczkowskiej. Kiedy nowa wokalistka?

  Trzy lata trwała przygoda Agaty Buczkowskiej u boku Michała Wiśniewskiego w grupie Ich Troje. Na razie nie jest znane nazwisko nowej wokalistki, ale nie brak spekulacji, że do zespołu powróci na stałe Ania Świątczak, była żona lidera.

 • Stach Bukowski: Nazwa Ich Troje była już zajęta

  ...inne pomysły? - Inspirowaliśmy się na przykład komiksami, muzyką rozrywkową i filmem, ale nazwa Ich Troje była już zajęta. Dlatego właśnie jesteśmy Stachem Bukowskim. Od razu wiedzieliście, co(...) , pod koniec marca zadebiutował albumem "Czerwony SUV". Płytę promował utwór tytułowy oraz singel "Lew". Daniel Kiełbasa, Interia: Bycie perkusistą i wokalistą nie jest zjawiskiem częstym, chociaż...

 • Agata Buczkowska kontra Michał Wiśniewski (Ich Troje): Trzeba to raz na zawsze zakończyć

  ..."Nie jestem człowiekiem ze stali, mam też swoje uczucia" - mówiła w relacji na żywo na Instagramie Agata Buczkowska, która po trzech latach przestała być wokalistką grupy Ich Troje.

 • Koniec Ich Troje?

  Jak podał dziennik "Fakt", Michał Wiśniewski chce rozwiązać zespół Ich Troje, jedną z najpopularniejszych grup w Polsce w ostatnich kilku latach. Na oficjalnej stronie zespołu podano, że w tej sprawie odbędzie się konferencja prasowa, na której poznamy oficjalne stanowisko lidera zespołu. Ich Troje mają jeszcze zagrać trasę koncertową po Polsce.

 • Ich Troje: To już koniec

  W sobotę, 18 grudnia, w finale telewizyjnego programu "BAR VIP", po raz ostatni wystąpił zespół Ich Troje, niewątpliwie najbardziej kontrowersyjny, ale i najbardziej kasowy wykonawca ostatnich lat w Polsce. Co ciekawe, nie zaprezentował się w komplecie, gdyż zabrakło wokalistki Ani Świątczak.

 • Michał Wiśniewski zapowiada nową płytę Ich Troje ("X przykazań"). 50 lat Jacka Łągwy

  Michał Wiśniewski ujawnił, że szykuje nowy album grupy Ich Troje. Na razie poznaliśmy tytuł - "X przykazań", a kolejne szczegóły mają pojawić się podczas imprezy z okazji 50. urodzin Jacka Łągwy.

 • Ich Troje wracają!

  Potwierdzają się krążące od jakiegoś czasu pogłoski, że grupa Ich Troje powraca na scenę! Zespół Michała Wiśniewskiego przywita się z publicznością 9 września w Słubicach. Nie jest jeszcze przesądzone, czy powstaną nowe utwory popularnego zespołu.

 • Pożegnanie Ich Troje

  W niedzielę, 12 grudnia, w kieleckiej hali Widowiskowo-Sportowej, odbędzie się pożegnalny koncert grupy Ich Troje, która na początku listopada powróciła z październikowego tournee po Stanach Zjednoczonych. Wiadomo również, iż niecały tydzień później Michał Wiśniewski pojawi się również w wielkim finale programu "Bar".

 • Koniec Ich Troje: Radość czy smutek?

  W sobotę, 18 grudnia, w programie "Bar VIP", po raz ostatni publiczności zaprezentowała się grupa Ich Troje. Portal INTERIA.PL postanowił zapytać swych użytkowników, co sądzą o rozpadzie zespołu Michała Wiśniewskiego. W naszej ankiecie wzięło udział ponad 23 tysiące użytkowników.