• Informacje na temat:

  ich troje najnowsza piosenka

Artykuły na temat: ich troje najnowsza piosenka
 • Michał Wiśniewski był bardzo zaskoczony, gdy zobaczył swoją córkę!

  Michał Wiśniewski (43 l.) przeżył niedawno nie lada zaskoczenie! Okazało się, że przyszło mu pracować z jego córką, Etiennette (10 l.)! Mimo wielu obaw wszystko poszło doskonale. Wokalistka cieszy się, że jego dziecko ma taki talent!

 • Ich Troje utrzymali prowadzenie

  Wygląda na to, że grupa Ich Troje na dobre odzyskała prowadzenie na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. W tym tygodniu Michał Wiśniewski i jego partnerzy pokonali w walce o tytuł lidera formację Red Hot Chili Peppers. Niemniej jej najnowsza płyta "By The Way" od dnia premiery tylko na tydzień wypadła poza podium.

 • Michał Wiśniewski: Fani sami chcieli wesprzeć mój projekt

  Czy Michał Wiśniewski (45 l.) jest aż tak spłukany, że musi prosić fanów o pieniądze na kolejną płytę?

 • Ich Troje: porażka w Niemczech

  W piątek, 7 marca, odbył się niemiecki finał konkursu Eurowizji. W rywalizacji brał także udział zespół Ich Troje, jednak formacja, której liderem jest Michał Wiśniewski nie weszła nawet do drugiej tury. Zwycięzcą została Lou i to właśnie ta artystka będzie reprezentowała w Rydze naszych zachodnich sąsiadów.

 • Villas: "Rubik ma przewrócone w główce"

  ...! Teraz dopiero pan Michał Wiśniewski mi skomponuje naprawdę nowe utwory" - zwierzała się w Toruniu artystka. Świętująca w tym roku 70. urodziny gwiazda ma nadzieję, że lider Ich Troje nie tylko(...)"Na pocieszenie serca i uniesienie ducha" - tak zatytułowała swoją najnowszą płytę Voletta Villas. Kompilację swoich największych przebojów artystka osobiście promowała podczas spotkania z fanami...

 • Wspaniały wynik Ich Troje

  W sobotę, 18 maja, swoją oficjalną premierę miała najnowsza płyta zespołu Ich Troje "Po piąte... a niech gadają". Z tej okazji jego członkowie zdecydowali się stworzyć swego rodzaju "gorącą linię" dzięki której mogli na bieżąco dowiadywać się o ilości sprzedanych tego dnia płyt i kaset. Według informacji zawartej na oficjalnej stronie grupy tylko w sobotę płytę nabyło 82 tysiące fanów!

 • Ich Troje wciąż niepokonani

  Wszystko wskazuje na to, że wakacje upłyną nam pod znakiem dominacji zespołów Ich Troje, Myslovitz i Budka Suflera ? przynajmniej jeśli chodzi o sprzedaż płyt w Polsce. Grupy te utrzymały swoje miejsca na podium w najnowszym notowaniu listy najchętniej kupowanych albumów w naszym kraju.

 • Kiedyś w Ich Troje, dziś dla dzieci

  Magda Femme, była wokalistka Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego, o swoim najnowszym muzycznym projekcie dla dzieci opowiada INTERIA.PL.

 • Piracki "nowy" album Ich Troje

  Na targowych straganach w kilku miastach pojawił się już "nowy" album grupy Ich Troje. Niestety, dla wszystkich tych, którzy dali się już nabrać, jest to zwykła piracka składanka, na której nie znalazł się ani jeden nowy utwór zespołu Michała Wiśniewskiego.

 • Ich Troje znów na szczycie

  Chyba nikt nie przypuszczał, że mogłoby stać się inaczej. Najnowsza płyta grupy Ich Troje zatytułowana "Po piąte... a niech gadają", bez problemu zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych albumów w naszym kraju. W ciągu pierwszego dnia sprzedaży nabyło ją w sumie 82 tysiące fanów. Na miejsce drugie w zestawieniu awansował Stachursky ze swoim najnowszym dziełem