• Informacje na temat:

  ich troje najnowsza piosenka

Artykuły na temat: ich troje najnowsza piosenka
 • Michał Wiśniewski spełnił swoje marzenie. Co z nową płytą Ich Troje?

  ..."10 bardzo ważnych utworów" z życia Michała Wiśniewskiego - to najnowszy projekt lidera grupy Ich Troje.

 • Ich Troje utrzymali prowadzenie

  Wygląda na to, że grupa Ich Troje na dobre odzyskała prowadzenie na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. W tym tygodniu Michał Wiśniewski i jego partnerzy pokonali w walce o tytuł lidera formację Red Hot Chili Peppers. Niemniej jej najnowsza płyta "By The Way" od dnia premiery tylko na tydzień wypadła poza podium.

 • Wspaniały wynik Ich Troje

  W sobotę, 18 maja, swoją oficjalną premierę miała najnowsza płyta zespołu Ich Troje "Po piąte... a niech gadają". Z tej okazji jego członkowie zdecydowali się stworzyć swego rodzaju "gorącą linię" dzięki której mogli na bieżąco dowiadywać się o ilości sprzedanych tego dnia płyt i kaset. Według informacji zawartej na oficjalnej stronie grupy tylko w sobotę płytę nabyło 82 tysiące fanów!

 • Ich Troje znów na szczycie

  Chyba nikt nie przypuszczał, że mogłoby stać się inaczej. Najnowsza płyta grupy Ich Troje zatytułowana "Po piąte... a niech gadają", bez problemu zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych albumów w naszym kraju. W ciągu pierwszego dnia sprzedaży nabyło ją w sumie 82 tysiące fanów. Na miejsce drugie w zestawieniu awansował Stachursky ze swoim najnowszym dziełem...

 • Ich Troje wciąż niepokonani

  Wszystko wskazuje na to, że wakacje upłyną nam pod znakiem dominacji zespołów Ich Troje, Myslovitz i Budka Suflera ? przynajmniej jeśli chodzi o sprzedaż płyt w Polsce. Grupy te utrzymały swoje miejsca na podium w najnowszym notowaniu listy najchętniej kupowanych albumów w naszym kraju.

 • Piracki "nowy" album Ich Troje

  Na targowych straganach w kilku miastach pojawił się już "nowy" album grupy Ich Troje. Niestety, dla wszystkich tych, którzy dali się już nabrać, jest to zwykła piracka składanka, na której nie znalazł się ani jeden nowy utwór zespołu Michała Wiśniewskiego.

 • Ich Troje: porażka w Niemczech

  W piątek, 7 marca, odbył się niemiecki finał konkursu Eurowizji. W rywalizacji brał także udział zespół Ich Troje, jednak formacja, której liderem jest Michał Wiśniewski nie weszła nawet do drugiej tury. Zwycięzcą została Lou i to właśnie ta artystka będzie reprezentowała w Rydze naszych zachodnich sąsiadów.

 • Ich Troje ciągle na szczycie

  Nic się nie zmieniło na trzech pierwszych miejscach zestawienia najlepiej sprzedających się w Polsce albumów. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, na miejscu pierwszym znalazła się grupa Ich Troje z albumem "Po piąte... a niech gadają". W pierwszej dwudziestce pojawiła się tylko jedna nowość.

 • Ich Troje nadal przed Myslovitz

  Wszystko wskazuje na to, że Polaków w ostatnim tygodniu interesowały przede wszystkim zmagania na boiskach Korei i Japonii. Na liście najchętniej kupowanych albumów panuje bowiem zastój. Cała pierwsza piątka utrzymała swoje pozycje sprzed tygodnia, a najwyżej notowana nowość pojawiła się dopiero na miejscu 13.

 • Kiedyś w Ich Troje, dziś dla dzieci

  Magda Femme, była wokalistka Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego, o swoim najnowszym muzycznym projekcie dla dzieci opowiada INTERIA.PL.