• Informacje na temat:

  idea

Artykuły na temat: idea
 • Piękna idea, przeciętny film

  ..."Trudno oceniać filmy takie jak 'Epidemia miłości'. Dokument Macieja Piwowarczuka to piękna idea, ale przeciętna realizacja" - pisze o jednej z piątkowych premier krytyk "Dziennika".

 • Nico & Vinz "Fresh Idea": Wakacyjny przebój

  Talent do pisania lekkich przebojowych piosenek Nico & Vinz udowodnili hitem "Am I Wrong", który w ubiegłym roku podbił polskie stacje radiowe. Teraz sukces utworu ma szansę powtórzyć kolejny singel duetu – "Fresh Idea", do którego zrealizowano wakacyjny teledysk.

 • Poison Idea w Polsce!

  Legendarna amerykańska hardcore'owo-punkowa formacja Poison Idea zagra jeden koncert w Polsce. Odbędzie się on już w najbliższy wtorek, 13 kwietnia, w katowickim "Mega Clubie". Występ Amerykanów otworzą polskie grupy Schizma, In Spite Of i Castet.

 • Milcz Serce: Idea miejskiego folkloru

  ...partię banjo. To właśnie w tym utworze najpełniej realizuje się idea 'miejskiego folkloru' zaproponowana przez zespół" - napisał w materiałach prasowych wydawca albumu, Wytwórnia Krajowa. Zobacz teledysk...

 • Wojtek Mazolewski i przyjaciele triumfują. "Chaos pełen idei" złotą płytą

  Płyta Wojtka Mazolewskiego "Chaos Pełen Idei" zyskała status złotej płyty.

 • Recenzja Wojtek Mazolewski "Chaos pełen idei": Jaki piękny chaos

  ...zestawienie konceptu Mazolewskiego z Panasewiczem, którego - przyznaję - obawiałem się najmocniej. Ale muzyk znalazł na niego sposób, oddając mu zadziorny (i jak się okazuje idealnie pod niego skrojony...

 • Utwór "Niech mówią, że to nie jest miłość" to niespodziewany zwycięzca Festiwalu Jedynki w Sopocie. Sukces piosenki z oratorium "Tu es Petrus" przyniósł również bardzo pozytywne, czasami mocno zaskakujące, reakcje ludzi. Opowiedział nam o nich Piotr Rubik, kompozytor oratorium.

 • Recenzja J. Cole "4 Your Eyez Only": Podważanie pewnych idei

  W niektórych krajach dziennikarstwo muzyczne ma swoje dodatkowe plusy. Nie trzeba popełniać tych samych błędów co np. koledzy z Zachodu, którzy publikują roczne zestawienia najlepszych płyt już w listopadzie (sic!) albo na początku grudnia. Co oni mają wtedy zrobić z rodzynkiem jakim jest "4 Your Eyez Only", który pojawił się na rynku 9 grudnia? No właśnie...

 • Transatlantyk: Film i muzyka w służbie idei

  Prawie 150 filmów, w tym ponad 40 premierowo w Polsce, pokazanych zostanie podczas rozpoczynającego się w piątek w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk. Twórcą i dyrektorem festiwalu jest laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek.

 • Inkwizycja: "Człowiek nie dorósł do pięknej idei Chrystusa"

  Inkwizycja jest jedynym prawdziwie punkowym zespołem, a z drugiej że zdradziliśmy ideały. Tysiące różnych opinii. Dla mnie punk to stan ducha i sposób myślenia. Dla mnie to nie jest kwestia ubioru czy tego...

Zdjęcia na temat: idea
Wideo na temat: idea
 • 45-letnia Mariah Carey jest w ciąży?!

  Zagraniczne media podają, że Mariah Carey może spodziewać się dziecka z partnerem Jamesem Packerem. 45-letnia wokalistka i 47-letni australijski miliarder ogłosili swój związek w czerwcu 2015 roku. Portal New Idea podaje, że Carey i Packer nie mogą doczekać się rodzicielstwa. Z poprzednich związków mają pięcioro dzieci. (CNN Newsource/x-news)

 • Dlaczego powstała „Korona królów”?

  Zapraszamy na materiał o kulisach produkcji serialu „Korona królów”. O ideach, które przyświecają twórcom tej nowej produkcji TVP, opowiada Ilona Łepkowska.

 • Marieta Żukowska: Kobieca solidarność

  Marieta Żukowska jest wielką zwolenniczką idei kobiecej solidarności. Jej zdaniem kobiety powinny stanowić dla siebie nawzajem źródło siły oraz inspiracji do rozwoju, także zawodowego.