• Informacje na temat:

  idealna niania

Artykuły na temat: idealna niania
 • Musicalowa "Niania"

  Już w najbliższą sobotę, 26 września, rodzina Skalskich zaprasza swoich fanów na wyjątkowy odcinek, którego częścią będzie musical. Muzyka, śpiew, taniec, kolorowe stroje, zjawiskowe dekoracje i duża dawka dobrego humoru, jak na "Nianię" przystało.

 • Idealna w rolach "zimnych" kobiet

  Ogromną popularność przyniosła jej rola Karoliny w serialu "Niania", a niedawno mogliśmy ją oglądać także w produkcji "Usta usta". Czym zaskoczy nas w komedii "Los numeros"? Tamara Arciuch zagra w filmie Ryszarda Zatorskiego prawniczkę Martę. Jej głównym zadaniem jest kontrola systemu zabezpieczeń w Tele-loterii i dbanie o to, by wszystkie losowania odbywały się w świetle litery prawa...

 • Britney Spears zwolniła nianię

  ...z urazem głowy spowodowanym upadkiem z wysokiego krzesełka dla dzieci. Ponoć odpowiedzialna za wypadek była niania, która nie dopilnowała syna słynnej pary. Poza tym Britney wzbudziła kontrowersje prowadząc(...) za wszelką cenę udowodnić, że jest świetną matką i najwyraźniej dokonuje "czystki". Na pierwszy ogień poszła niania, która już została zwolniona. Drugą "ofiarę" był brat Britney, Bryan Spears...

 • Anna Wendzikowska: Poród za 2 miesiące, już szuka niani

  Anna Wendzikowska nie planuje długiej przerwy w pracy po urodzeniu dziecka. Mimo że od porodu dzielą ją jeszcze dwa miesiące, już dziś szuka niani dla swojej córeczki.

 • Różnorodne TVN Style

  ..."Sekrety chirurgii", "Idealna niania", "Pyszne 25" oraz "Najsztub słucha" to tylko niektóre nowości TVN Style. Już od września na antenie tego lifestylowego kanału pojawią się różnorodne programy oraz wiele gwiazd...

 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  ..."Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.

 • Żołnierze śmiali się z Kota

  Zadebiutował rolą Ryszarda Riedla w dramacie biograficznym "Skazany na bluesa", ale później grywał tylko w komediach - "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak, jak myślisz, kotku" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Największą popularność przyniosła mu jednak rola Maksa Skalskiego w serial u "Niania". 14 sierpnia do kin wejdzie "Operacja Dunaj", w której aktor znów rozbawi widzów.

 • Ach, co to będzie za ślub!

  Do najbardziej oczekiwanego ślubu tej wiosny zostało zaledwie kilkanaście godzin. Już w sobotę, 28 marca, na oczach milionów widzów bohaterowie serial u "Niania" - Frania i Maks - powiedzą sobie uroczyste "tak".

 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  Nominowany do "Telekamer Tele Tygodnia 2008" Tomasz Kot (znany m.in. z "Testosteronu" i "Niani") w najnowszym filmie duetu Konecki - Saramonowicz "Lejdis" gra... Węgra.

 • Gwiazdy dubbingują młodego Bonda

  Alex Rider to superprzystojny, 14-letni superszpieg, dla którego James Bond mógłby być ojcem, ale na pewno nie konkurencją...10 listopada do kin trafi film "Alex Rider: Misja Srormbreaker" . Obraz będzie miał polski dubbing, w którym udział wezmą Agnieszka Dygant ("Niania") i Przemysław Cypryański ("Dleczego nie!"), który użycza głosu głównemu bohaterowi.

Zdjęcia na temat: idealna niania
Wideo na temat: idealna niania
 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce, żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Jacek przekazuje Danie dobre wieści. Sugeruje też, że...

Dyskusje na temat: idealna niania
 • Re: "Niania": Agnieszka Dygant na celowniku hejterów?

  Nie każda musi być jak M. Zawadzka czy Doda. Też nie jestem idealna i nie muszę być a z zabiegów warto korzystać i dbać przede wszystkim o siebie. Pani Dygant jest mega zgrabna nie rozumiem chamskich komentarzy. Żałosne.

 • Re: Spotkanie z gwiazdami "Prawa Agaty"

  Co za beznadziejny tekst.Nie wiem czemu tak promujecie Dygant ale ta kobieta jest aseksualna.Ma wygląd konia i zębista jak konica.Aktrorka z niej kiepska i w serialu Niania jej zadaniem było tylko(...) piet ci nie siegaja ani intelektem ani uzdolnieniem aktorskim. Agnieszko , jestes super i jak mowi moja zona-jestes jedyna uzdolniona i zarazem piekna aktorka w Polsce ! Jestes idealna , z wygladu