• Informacje na temat:

  idealne nogi

Artykuły na temat: idealne nogi
 • Najzgrabniejsze nogi Hollywood

  W serial u "Słoneczny patrol", w którym przez lata występował, zwracano głównie uwagę na klatki piersiowe. Teraz okazało się, że David Hasselhoff ( "Klik: i robisz, co chcesz " ) ma najlepsze nogi Hollywood. Tak przynajmniej uważa Mel Brooks, twórca słynnych "Producentów" , komentując decyzję o zaangażowaniu Hasselhoffa do roli reżysera-homoseksualisty Rogera DeBrisa do scenicznej wersji...

 • "Mężczyzna prawie idealny" : Chwilowy zawrót głowy

  Facet jest niby szczęśliwy w związku z długoletnią partnerką, jednak kiedy ma pojawić się trzeci członek rodziny, wszystko bierze w łeb. Świat staje na głowie. I choć tytułowemu, prawie idealnemu mężczyźnie, daleko do wyczynów chłopaków z "Kac Vegas", to mimo wszystko jego świat nagle wywraca się do góry nogami. Z minuty na minutę wszystko przestaje mieć jakikolwiek sens - liczy się tylko bunt...

 • Jennifer Aniston ma najlepsze nogi w Hollywood

  Ostatnio przeprowadzone badania naukowe dowodzą, że najlepsze nogi w Hollywood należą do aktorki Jennifer Aniston (37 l., "Przyjaciele" , "Wykolejony" ). Aniston pokonała takie gwiazdy, jak piosenkarki Jessica Simpson i Christina Aguilera.

 • W górę, w dół i do góry nogami: Od "Downton Abbey" do "Kopciuszka"

  Jako urzekająco bezczelna Lady Rose Aldridge z domu MacClare, w którą wciela się w serialu "Downton Abbey", Lily James mogła uchodzić za doskonałe wcielenie zepsutej i rozpieszczonej siostry Kopciuszka.

 • Artur Rojek: Żyjemy w świecie, który nie jest normalny

  W marcu wydał płytę, której tematyka idealnie wpasowała się w czas społecznej izolacji i zburzonej wizji świata, jaką zafundowała nam pandemia koronawirusa. O pracy nad "Kundlem", próbach odnajdywania się w sytuacjach odwracających życie do góry nogami i patologicznej normalności rozmawiamy z Arturem Rojkiem, muzykiem i dyrektorem katowickiego OFF Festivalu.

 • Lily James: Mamma mia!

  Wiele osób podkreśla, że ma figurę idealną - jest bardzo chuda, a przy tym zachwyca długimi nogami i ponętnym biustem. Ale Lily James ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko idealna sylwetka. Od 20. roku życia gra nieprzerwanie, a jej role są coraz ciekawsze. W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi kolejna produkcja z piękną Brytyjką w roli głównej - komedia muzyczna "Yesterday".

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Fred Astaire: Roztańczone życie

  Naprawdę nazywał się Austerlitz, ale matka uznała, że jako Fred Astaire szybciej podbije sceny i ekran. Jego nogi ubezpieczono na sumę miliona dolarów! Do dziś jest najsłynniejszym tańczącym aktorem na świecie. I pomyśleć, że on sam nie wierzył w siebie, a niektóre ujęcia powtarzał po 100 razy.

 • "Sekretne życie zwierzaków domowych 2": W najlepszym towarzystwie najfajniejsze przygody

  Stara paczka powraca, żeby znów wzajemnie się wspierać i przeżywać nowe przygody - także z nowymi przyjaciółmi na dwóch i na czterech nogach. Bardzo to sympatyczna gromadka, od której wiele można się nauczyć.

 • Wraca do pracy z dzieckiem u boku

  Los lubi płatać figle, a życie - wywracać się do góry nogami. Czy Anna Przybylska poradzi sobie w nowej sytuacji?

Zdjęcia na temat: idealne nogi
Dyskusje na temat: idealne nogi