• Informacje na temat:

  idealny makijaż

Artykuły na temat: idealny makijaż
 • Beata Tadla bez makijażu

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.

 • Rozwód "celebrytów idealnych"

  Żadna inna para nie przyciągała tyle uwagi, co Angelina Jolie i Brad Pitt. Teraz świat latami będzie żył rozwodem "celebrytów idealnych".

 • Rosati bez makijażu

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Główne role w wojennym obrazie zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

 • Anna Matysiak: Tatuaże i mocny makijaż

  Tatuaże i wyrazisty makijaż to znaki rozpoznawcze aktorki Anny Matysiak. Te atrybuty przydały się jej podczas pracy przy surrealistycznym serialu "Lifting" - o kobietach, które mają obsesję na punkcie swojego wyglądu, i które wyróżnia bardzo odważny wizerunek.

 • Hugh Jackman: Biały makijaż Czarnobrodego

  ...- Zaczęło się od pomysłu na perukę Marii Antoniny. Czarnobrody nie bez powodu jest łysy, ale nie chcę tutaj zdradzać szczegółów. Niektóre peruki nosi zsunięte do połowy głowy, co nadaje mu nieco samurajski wygląd. Jest bardzo próżny. Potem wpadliśmy na pomysł, żeby nosił biały makijaż, miał podkreślone na czarno oczy i był zupełnie do mnie niepodobny - Hugh Jackman opowiada o roli Czarnobrodego...

 • Janina "Nina" Busk o "Sanatorium miłości": To program idealny dla mnie

  Kto lub co skłoniło panią, aby zgłosić się do programu? - Namówiła mnie przyjaciółka, która uznała, że to program idealny dla mnie. Zgłosiłam się dosłownie w ostatnim momencie. Napisałam maila(...)"? - Cudownie. To mądry, wartościowy program. Pokazuje, że ludzie po 60. chcą żyć. Kiedyś 50-letnia kobieta to była stara baba. Teraz widzę piękne 80-latki. Moje ciocie do końca były zadbane, z makijażem...

 • Natalie Portman została... Miss Dior

  ..."W swoim życiu spędziłem dużo czasu, układając włosy, robiąc makijaż - w tym czasie mogłam napisać pięć książek" - przyznaje Natalie Portman. Jej eteryczna uroda znowu idealnie wpisała się w kampanię zapachu Diora, choć ona na urodzie woli się nie koncentrować.

 • Borys Szyc neofaszystą

  Na pewno nie jest to prosta rola. Borys Szyc wcielił się w nią idealnie. Również dzięki zachowaniu, specjalnemu makijażowi jego narodowiec i terrorysta jest autentyczny.

 • Recenzja Ghost "Prequelle": Msza z kolorowymi lampkami

  Tobias Forge może i makijażem sugeruje brak nosa. Nosa jednak ma. Do biznesu. I refrenów jak z mokrych marzeń każdego fana retro rocka.

 • "Gram kobietę, nie geja"

  Kiedy Jan Frycz usłyszał, że Krzysztof Globisz w filmie "Idealny facet dla mojej dziewczyny" gra kobietę powiedział: "Nareszcie!" Choć polskie kino ma ponad 100 lat, to takiej kobiety na naszych ekranach jeszcze nie było.