• Informacje na temat:

  idole nastolatków

Artykuły na temat: idole nastolatków
 • TYLKO U NAS! Blanka Lipińska romansuje z idolem nastolatek!

  Blanka Lipińska (35 l.) mimo wielu obowiązków zawodowych znalazła czas na miłość. Pisarka od kilku tygodni spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy (21 l.).

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • W latach 90. niezwykłą popularnością cieszyły się boysbandy i girlsbandy. Do jednych z najpopularniejszych zespołów należał Backstreet Boys. Młodszy brat jednego z wokalistów, Nicka Cartera, pozazdrościł mu kariery i także zaczął nagrywać piosenki. Choć był wtedy kilkuletnim chłopcem, szybko zaskarbił sobie serca tysięcy fanek. Zobaczcie, jak wygląda obecnie Aaron Carter (28 l.). Trzeba przyznać, że wyrósł na niezłego przystojniaka!

 • Recenzja Billy Idol "Kings & Queens of Underground": Jeszcze (już?) nie królowie

  Popularność zyskał grając pop przebrany w szatki glamu, goth, czy rockabilly. To wszystko nadal jest. Kiedyś miał też znakomite piosenki. Teraz jest w kratkę.

 • Szok! Fanka Popka wytatuowała sobie oczy jak jej idol! Straciła wzrok!

  Niezwykła popularność Popka wśród nastolatków wciąż pozostaje nieodgadnioną zagadką dla tej myślącej części społeczeństwa.  Niestety, raper o przerażającym wyglądzie staje się inspiracją dla coraz większego grona młodych ludzi. Jakiś czas temu głośno było o chłopaku, który postanowił poddać się skaryfikacji na twarzy, by mieć takie same  blizny jak jego idol. Teraz media żyją kolejną historią...

 • Hozier: Idol młodzieży nie zmawia pacierzy

  Gdy Mikołaj Ziółkowski ogłosił, że na tegorocznego Open'era przyjedzie Hozier (wystąpi 4 lipca), tabuny nastolatków zaczęły sprawdzać, co będą robić na początku lipca. Nie mogą oni bowiem przegapić przyjazdu swojego nowego idola do Polski.

 • Bartek Wrona: Jak wygląda teraz idol z lat 90.? Czym się zajmuje?

  Bartek Wrona (33 l.) był jednym z członków niezmiernie popularnego w latach 90. zespołu Just 5. Wzdychały do niego niemal wszystkie nastolatki. Po rozpadzie grupy piosenkarz próbował solowej kariery, jednak powoli znikał ze świata show-biznesu. Teraz Bartek Wrona jest instruktorem zumby i wraz ze swoją żoną uczy innych tańczyć. Bardzo się zmienił?

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Nastoletni idol nastolatek w "Hotelu 52"

  Maciej Musiał, który serca nastolatek podbił rolą Tomka Boskiego w serialu "rodzinka.pl", dołączył do obsady "Hotelu 52". Jego postać postawi do góry nogami cały personel hotelowy!

 • Dawid Kwiatkowski w dubbingu filmu "SpongeBob na suchym lądzie"

  Idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski, użyczy głosu jednej z postaci w animowanym filmie "SpongeBob na suchym lądzie".

Zdjęcia na temat: idole nastolatków
Wideo na temat: idole nastolatków
 • Taco Hemingway dobrym materiałem na zięcia? Reakcja Kingi Rusin natychmiastowa!

  Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya wzbudza ogromne emocje. Idol nastolatek i córka znanych telewizyjnych gwiazd niechętnie opowiadają o swoim uczuciu, choć przestali już się tak ukrywać ze swoją miłością. Media oczywiście piszą im już scenariusze na przyszłość. Ostatnio pojawiła się informacja, że raper i Lisówna już planują ślub! Wielu zachodzi w głowę, co o takim zięciu sądzi mama Igi. Gadatliwa na ogół Kinga nabiera jednak wody w usta. Zobaczcie, jak zareagowała na pytanie o Taco! Jej mina...

 • Mama budzi Dawida Kwiatkowskiego do szkoły! "Idź stąd. Zaraz zdzielę ci!"

  Dawid Kwiatkowski był bohaterem programu TVN "Uwaga! Kulisy sławy". Fanki wokalisty mogły zobaczyć m.in., jak mieszka najpopularniejszy polski 18-latki i jak wygląda jego poranna pobudka! "Mama, daj mi spokój, co ty robisz, o co ci chodzi?" - dopytywał idol nastolatek, gdy matka budziła go do szkoły. Chwilę później był już bardziej stanowczy. "Idź stąd! Zaraz zdzielę ci z tej poduszki" - mówił do rodzicielki. (UWAGA! TVN/x-news)

 • Justin Bieber w „CSI: NY”

  W premierowym odcinku 11. sezonu zobaczymy idola nastolatek.