• Informacje na temat:

  idris elba

Artykuły na temat: idris elba
 • ​Idris Elba: Ukrywanie rasistowskich treści? To nie rozwiązuje problemu

  Idris Elba zaapelował, by zaprzestano "wymazywania" filmów i seriali telewizyjnych, które zawierają rasistowskie treści. Uważa, że taka cenzura tylko przykryje problem dyskryminacji. A do tego zagraża wolności słowa.

 • ​Idris Elba: Nie mówcie bzdur na temat koronawirusa

  ...​Idris Elba to jeden z celebrytów, którzy ulegli zarażeniu koronawirusem. 17 marca za pośrednictwem Twittera poinformował fanów o stanie swojego zdrowia. Skrytykował też pojawiające się w przestrzeni publicznej teorie spiskowe mówiące o tym, że wirus COVID-19 nie atakuje ludzi rasy czarnej.

 • Idris Elba z żoną zostali ambasadorami dobrej woli ONZ

  Po tym, jak Idris Elba i jego żona Sabrina Dhowre wyleczyli się z koronawirusa, postanowili zaangażować się na w działalność społeczną. Zostali ambasadorami dobrej woli ONZ i skupili się na pomocy mieszkańcom terenów wiejskich w ubogich regionach świata, którzy ucierpieli na skutek pandemii koronawirusa.

 • Idris Elba: Szczęśliwy mąż

  ..."Już dawno nie byłem tak szczęśliwy jak teraz" - przyznaje Idris Elba, trzy miesiące po wzięciu ślubu z Sabriną Dhowre. Brytyjski aktor zarzekał się wcześniej, że już nigdy więcej się nie ożeni, ale kanadyjska modelka zmieniła jego podejście do tej kwestii.

 • Idris Elba: Nazywam się Bond?

  Czy kolejny odtwórca roli Jamesa Bonda będzie się nazywał Idris Elba? Aktor sam podsyca plotkę, swoim wpisem na Twitterze. Czy to już pora na czarnoskórego Bonda, jak twierdza niektórzy?

 • Idris Elba najseksowniejszym mężczyzną świata

  Idris Elba to najseksowniejszy mężczyzna świata w 2018 roku według magazynu "People". Przymierzany do roli Jamesa Bonda aktor wyprzedził takich przystojniaków, jak Brad Pitt, George Clooney czy Chris Hemsworth.

 • Idris Elba walczy z bezwzględną naturą

  Idris Elba, gwiazda ostatniej produkcji Netflix "Beasts of No Nation", najprawdopodobniej przejmie rolę, która wcześniej miała należeć do Charliego Hunnana.

 • Idris Elba zastąpi Willa Smitha w "Legionie samobójców 2"?

  Serwis Variety donosi, że Idris Elba jest o krok od dołączenia do obsady komiksowego widowiska "Legion samobójców 2". Przypadłaby mu rola najemnika Deadshota, który jest mistrzem broni palnej i nigdy nie chybia celu.

 • Idris Elba w obsadzie "Mrocznej wieży"?

  Według doniesień, brytyjski aktor Idris Elba ma znaleźć się w obsadzie ekranizacji cyklu powieści Stephena Kinga "Mroczna wieża".

 • Półnagi Idris Elba na Twitterze

  Brytyjski aktor Idris Elba ("Luther") przyznał w telewizyjnym wywiadzie, że w 2011 roku przypadkowo zamieścił na Twitterze swoje półnagie zdjęcie.

Zdjęcia na temat: idris elba
Wideo na temat: idris elba
Dyskusje na temat: idris elba