• Informacje na temat:

  iga lis rusin

Artykuły na temat: iga lis rusin
 • Taco Hemingway: Iga Lis na okładce nowej płyty "Europa"

  W dniu swoich 30. urodzin Taco Hemingway zdradził, że pod koniec wakacji wypuści dwie płyty: "Jarmark" i "Europa". Na okładce tego pierwszego wydawnictwa czujni internauci wypatrzyli dziewczynę rapera - Igę Lis.

 • Taco Hemingway potwierdza związek z Igą Lis? (nowa płyta "Cafe Belga")

  Plotkarskie media od dłuższego czasu przyglądają się raperowi Taco Hemingwayowi. Chodzi o jego związek z Igą Lis, młodszą o prawie 10 lat córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin.

 • Kinga Rusin: Dopadł ją kryzys?

  Do niedawna radziła sobie w życiu i interesach całkiem nieźle, dziś idzie jej chyba gorzej... Kinga Rusin (38 l.) - producentka kosmetyków, inwestorka na rynku nieruchomości, sowicie opłacana telewizyjna gwiazda - zaczyna zaciskać pasa.

 • Kinga Rusin o swojej relacji z Markiem Kujawą. "Nie przestaję się uśmiechać"

  Kinga Rusin należy do gwiazd ceniących prywatność. Dziennikarka rzadko opowiada o swojej relacji z Markiem Kujawą, ale ostatnio postanowiła zrobić wyjątek. Wszystko za sprawą dziewiątej rocznicy ich związku.

 • Kolejny projekt Kingi Rusin

  Nie ma chyba gwiazdy tak zaradnej jak Kinga Rusin! Pracuje w telewizji, prowadzi firmę kosmetyczną. I ciągle jej mało!

 • Dostanie własny program?

  Kinga Rusin świętowała niedawno 20-lecie pracy w telewizji. I mówi, że najciekawsze wyzwania są wciąż przed nią.

 • Taco Hemingway bez swojego wąsa. Zobacz, jak teraz wygląda

  Taconafide (nagrodzona Fryderykiem płyta "Soma 0,5 mg"). Taco zainteresowały się również plotkarskie media, które łączą rapera z Igą Lis , córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Płyta "Marmur" (2016) przyniosła(...) na szczycie listy Spotify najczęściej słuchanych wykonawców w Polsce. Gościnnie wsparł m.in. Bedoesa ("Chłopaki nie płaczą"), Sokoła ("Napad na bankiet") i Catz 'n Dogz ("Yi Fang").

 • Taco Hemingway sprzedaje "Marmur" za prawie 300 zł!

  ...media, które łączą rapera z Igą Lis , córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Płyta "Marmur" przyniosła przebój "Deszcz na betonie", który ma ponad 29 mln odsłon. Teraz wydawnictwo dostępne będzie...

 • Recenzja Taco Hemingway "Café Belga": Taco da się lubić

  ...deklaracji padających w tekście (raper przyznaje się oficjalnie do bycia w związku z Igą Lis, córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin - przyp. red.), to zarapowane w języku Szekspira "4 AM in Girona" jest utworem...

Zdjęcia na temat: iga lis rusin
Wideo na temat: iga lis rusin
 • Iga Lis podpisała kontrakt z agencją modelek

  Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek. - To była bardzo trudna decyzja, poprzedzona długimi rozmowami - mówi dziennikarka,podkreślając, że zabranianie na siłę czegoś - jej zdaniem - nie jest wychowawcze. Co ciekawe, wcześniej była przeciwna, by córka obrała taką właśnie drogę. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kinga Rusin o córkach: Budują swój pomysł na siebie i zdobywają wiedzę

  Dla Kingi Rusin ważne jest, aby jej córki zdobyły odpowiednie wykształcenie, a dopiero później zadecydowały o drodze kariery. W rozmowie z Wideoportalem dziennikarka opowiedziała m.in. o londyńskich studiach Igi Lis. Ma 19 lat i studiuje historię oraz stosunki międzynarodowe w London School of Economics. Rusin uważa, że dziewczyna zasłużyła na to, aby uczęszczać na uczelnię w stolicy Wielkiej

 • Taco Hemingway dobrym materiałem na zięcia? Reakcja Kingi Rusin natychmiastowa!

  Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya wzbudza ogromne emocje. Idol nastolatek i córka znanych telewizyjnych gwiazd niechętnie opowiadają o swoim uczuciu, choć przestali już się tak ukrywać ze swoją miłością. Media oczywiście piszą im już scenariusze na przyszłość. Ostatnio pojawiła się informacja, że raper i Lisówna już planują ślub! Wielu zachodzi w głowę, co o takim zięciu sądzi mama Igi. Gadatliwa