• Informacje na temat:

  iglesias enrique

Artykuły na temat: iglesias enrique
 • Enrique Iglesias od kulis

  W środę (17 maja) Enrique Iglesias wystąpił w Polsce. W "Dzień Dobry TVN" wokalista pokazał, co dzieje się za kulisami jego występów i opowiedział o swoim związku z Anną Kurnikową.

 • Enrique Iglesias obronił fankę

  Enrique Iglesias ocalił jedną ze swoich fanek przed atakiem jego własnych ochroniarzy. Dziewczyna spontanicznie rzuciła się na scenie na wokalistę.

 • Enrique Iglesias sprzedaje swoje serce

  W maju 2015 roku doszło do krwawych scen w trakcie koncertu Enrique Iglesiasa w meksykańskiej Tijuanie. Wokalista przeciął własne palce dronem, a swoją krwią namalował na koszulce serce. Kształt ten posłużył za wzór na koszulki tworzone w ramach akcji charytatywnej organizacji Save the Children.

 • Enrique Iglesias: Kocham polskich fanów. Do zobaczenia w Krakowie

  ...7 maja w ramach trasy koncertowej "All the hits live" Enrique Iglesias zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków.

 • Enrique Iglesias pokazał, jak się bawi z dziećmi. Wideo stało się hitem sieci

  Enrique Iglesias to jedna z gwiazd, która nie ma nic przeciwko publikowaniu zdjęć swoich dzieci i filmików z nimi w mediach społecznościowych. Wokalista podzielił się na Instagramie nowym nagraniem, które robi furrorę wśród jego fanów i obserwatorów.

 • Enrique Iglesias: Jeszcze jeden koncert w Polsce!

  Już w przyszły piątek, 16 grudnia w Tauron Arenie Kraków zaśpiewa Enrique Iglesias. Latynoski gwiazdor ogłosił, że powróci do Polski 17 maja 2017 r.

 • Rekordowy Enrique Iglesias

  Hiszpański wokalista Enrique Iglesias ustanowił rekord w zestawieniu latynoskich przebojów listy "Billboardu".

 • Enrique Iglesias powraca do Polski w 2019 r.

  W ramach trasy koncertowej "All the hits live" Enrique Iglesias 7 maja 2019 roku zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków. W tym miejscu występował w grudniu 2016 r.

 • Enrique Iglesias w Krakowie: Zwyczajny bohater

  Dla wielu osób to był niezapomniany koncert. Na pewno dla dziewczyn, które Enrique Iglesias przytulił i namiętnie pocałował. I dla ochroniarzy, którzy z niewzruszonymi minami trzymali gwiazdora wiszącego na coraz to wyższych barierkach i wspinającego się po trybunach do spragnionych jego bliskości fanek. I pewnie dla tych, którzy Enrique widzieli na żywo w 2000 roku i dla tych, którzy przyjrzeli...

 • Enrique Iglesias odwołany!

  Enrique Iglesias, jeden z najpopularniejszych artystów latynoskich, odwołał swój występ w Sopocie z dnia 24 lipca, ze względu na żałobę narodową ogłoszoną w Polsce.

Zdjęcia na temat: iglesias enrique
Wideo na temat: iglesias enrique
 • Enrique Iglesias zranił się podczas koncertu!

  Enrique Iglesias wykazał się ogromnym profesjonalizmem. Wokalista został ranny 31 maja podczas koncertu, ale dokończył występ. Artysta pociął sobie palce, gdy próbował złapać drona z kamerką wypuszczonego przez fana. Zalany krwią muzyk jeszcze przez 30 minut wytrwał na scenie. Po koncercie w Meksyku, Iglesias został przetransportowany do szpitala w Los Angeles. Jeszcze nie wiadomo czy uszkodzenia

 • Rafael Nadal się żeni. Wesele na bogato!

  Według hiszpańskiej prasy Rafael Nadal zaprosił na swój ślub 500 gości. Są wśród nich między innymi koszykarz Pau Gasol, piosenkarz Enrique Iglesias, piłkarz Cristiano Ronaldo oraz gwiazdy tenisa: Roger Federer i Carlos Moya, a także król Hiszpanii Juan Carlos. Będzie to najprawdopodobniej najbardziej efektowny ślub w tym roku. Uroczystość odbędzie się 19 października na Majorce w forcie La

Dyskusje na temat: iglesias enrique