• Informacje na temat:

  igraszki kate

Artykuły na temat: igraszki kate
 • "The Widow": Kate Beckinsale na małym ekranie

  Kate Beckinsale (seria filmowa "Underworld", "Igraszki losu", "Aviator") zagra główną rolę w koprodukcji amerykańskiego Amazona i brytyjskiego ITV.

 • Fantastyczna Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale ( "Igraszki losu" , "Pearl Harbor" ) opowiedziała o rolach w dwóch filmach grozy, które niedawno zagrała. "Underworld" był historią osadzoną w świecie, który stał się areną śmiertelnej wojny wampirów i wilkołaków. W "Van Helsingu" piękna Brytyjka u boku Hugh Jackmana ( "X-MEN 2" ) walczyła natomiast z hrabią Draculą i monstrum Frankensteina.

 • Nicholson podrywa Moss

  Znany kobieciarz Jack Nicholson ( "Lepiej późno niż później" ) znalazł sobie kolejny obiekt westchnień. 67-letni aktor zainteresował się angielską modelką Kate Moss i zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że jest ona młodsza od niego o... 37 lat. Jack Nicholson miłosne podchody rozpoczął od zabrania Kate Moss na wystawną kolację.

 • "Underworld" będzie trylogią

  Święcący obecnie triumfy za Atlantykiem horror "Underworld" doczeka się dwóch kontynuacji. O planach realizacji ciągu dalszego mrocznej opowieści o wojnie wampirów i wilkołaków mówiło się jeszcze przez amerykańską premierą widowiska. Za kamerą pierwszego sequela z pewnością stanie Len Wiseman, reżyser oryginału.

 • Niesmaczna "Reaktywacja"

  Użytkownicy jednej z witryn internetowych w ankiecie na najbardziej niesmaczne erotyczne sekwencje wszech czasów na pierwszym miejscu umieścili miłosne igraszki Neo (Keanu Reeves) i Trinity (Carrie-Anne Moss) w przeboju "Matrix Reaktywacja" . Aprobaty wśród ankietowanych nie zyskały też między innymi harce bohaterów filmu "Showgirls" Paula Verhoevena.

 • Nowi aktorzy u Scorsese

  Vincent Laresca ( "K-PAX" ), Justin Shilton ("60 Seconds") i Brent Spiner ( "Star Trek: Nemesis" ) dołączyli do obsady "The Aviator" - najnowszego filmu Martina Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ). Obraz jest historią życia ekscentrycznego milionera Howarda Hughesa. W tytułowej roli zobaczymy Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ).

 • Ryan Gosling w sekstaśmie?

  Którego z hollywoodzkich gwiazdorów chcieliśmy zobaczyć nago w sekstaśmie? Nietypowy plebiscyt zorganizowany przez kinematograficzny serwis dla dorosłych XCritic i wytwórnię Vivid Entertainment wygrał Ryan Gosling.

 • Ogłoszono nominacje do Saturnów

  W piątek, 15 marca, w Los Angeles ogłoszono nominacje do Saturnów, nagród przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films). Tegoroczne 28. Saturn Awards zostały zdominowane przez film Chrisa Culumbusa "Harry Potter i kamień filozoficzny" , który zdobył nominacje aż w dziewięciu kategoriach. Ceremonia wręczenia Saturnów

Wideo na temat: igraszki kate
 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...