• Informacje na temat:

  ile lat ma ewa farna

Artykuły na temat: ile lat ma ewa farna
 • Ewa Farna: Bywało, że nie miałam z kim pogadać

  ..."Dorastałam na scenie, w świecie dorosłych, i strasznie wtedy chciałam spotkać kogoś w moim wieku, z kim mogłabym sobie normalnie pogadać. A nie miałam takiej okazji" - powiedziała PAP Life Ewa Farna. Wokalistka na festiwalu w Opolu odebrała SuperJedynkę.

 • Fryderyki 2016: Wodecki, Farna i kto jeszcze? Co działo się na ceremonii?

  Zbigniew Wodecki wielkim zwycięzcą, Ewa Farna przyciągająca wzrok swoim dekoltem oraz prowadząca, która mimo całej wiedzy, jaką zapewne posiada, nie dała sobie rady. Co działo się na tegorocznych Fryderykach? Oto krótkie podsumowanie.

 • Maria Niklińska "Ile jeszcze": Teledysk budzi kontrowersje

  Sporo zamieszania może wywołać teledysk "Ile jeszcze" aktorka i wokalistka Maria Niklińska. Przebrane za zakonnice wraz z aktorką Roksaną Krzemińską wymieniają pocałunki i przyjmują komunię.

 • Znamy finalistów "Bitwy na głosy"

  .... "To rzeczywiście zabrzmiało jak w latach 70." - skomentował Titus. "Było super, kolorowo, dużo się działo" - dodała Katarzyna Zielińska. Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl! Ewa Farna(...)" Jerzego Połomskiego zaśpiewali wokaliści Libera . "O ile Piaskowi i jego drużynie wszystko przychodzi łatwo, to Liber się z tą materią potyka... Doceniam to, co zrobiliście. Myślałem, że będzie kabaret...

 • Robert Janowski: Spełniam się w pracy marzeń

  Teleturniej "Jaka to melodia?" od lat bije rekordy oglądalności. Duża w tym zasługa prowadzącego. Robert Janowski ma charyzmę, ciekawą osobowość i styl. Do tego jest sympatyczny, otwarty, dowcipny, kocha rozmawiać i słuchać innych. I właśnie za to widzowie po prostu go lubią.

 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  ...15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?

 • Tomek Lubert z miłości do muzyki

  Tomek Lubert ma w dorobku utwory pisane także dla takich wykonawców, jak m.in. Doda, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Magda Femme, Ewa Farna, Marysia Sadowska, Natalia Lesz czy Kalwi&Remi. Do(...). Rafał Brzozowski - "Miejski zgiełk" 7. Lubert feat. Trio - Nika, Antek Smykiewicz, Marcin Spenner - "Raj będzie nasz" 8. Lubert feat. Ewa Farna - "W silnych ramionach" 9. Lubert feat. Honorata Honey...

 • "X Factor": Bootcamp, czyli rzeźnia

  ...w wieku 16-24 lat, 5 solistów w wieku 16-24 lat, 5 wykonawców powyżej 25. roku życia i 5 zespołów wokalnych i/lub wokalno-instrumentalnych. W odcinkach na żywo zaśpiewa po trzech uczestników z każdej z tych czterech grup. Kuba Wojewódzki zostanie mentorem zespołów, Ewa Farna poprowadzi dziewczyny, Czesław Mozil chłopaków, a Tatiana Okupnik grupę 25+.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  ...latach Rodowicz Nowy Rok witała w Łodzi, Wrocławiu i Warszawie. Swoje jubileusze w Gdyni obchodzić będą także Papa D , znani wcześniej jako Papa Dance (30 lat), Stachursky (20 lat) i grupa Blue Cafe(...) skomplikowanego rytmu, potupać nóżką czy nawet zaśpiewać refren. W tym roku zapowiada się poważne starcie na telewizyjne świętowanie z gwiazdami. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kryzysem do TVP...

 • Telewizyjne festiwale umierają?

  Zasadne i naturalne jest więc pytanie o przyszłość festiwali telewizyjnych, ale zamiast bawić się w proroków - padną czy nie padną, za ile lat, który wyzionie ducha pierwszy - lepiej zastanowić się(...) gorzej to wygląda: Volver, Candy Girl, Feel, Katerine, Ewa Farna, Kasia Cerekwicka, Lou Bega, Velvet, Safri Duo (laureaci "Hitu Lata"). Szału nie ma. Kreowanie trendów Inaczej miała się sprawa...