• Informacje na temat:

  ile lat ma najstarszy ojciec

Artykuły na temat: ile lat ma najstarszy ojciec
 • Rozpoczęło się Ińskie Lato Filmowe

  ..."To jedna z najstarszych cyklicznych imprez filmowych w Polsce, propagująca filmy o wysokich wartościach artystycznych" - uważa dyrektor artystyczny festiwalu, Przemysław Lewandowski. Festiwal(...) okazja, aby podyskutować na temat filmów z samymi twórcami. Wielu artystów, którzy raz przyjechali do Ińska, często wraca w kolejnych latach, tak jak np. Krzysztof Zanussi czy Maciej Drygas, który...

 • Hugh Laurie: Nie tylko doktor House

  Nie stronił od alkoholu, cygar i kobiet. Mocno niekonwencjonalny, szalony, a zarazem genialny. Poszlibyście do takiego lekarza? Oczywiście, o ile nazywał się Gregory House, który był popularniejszy niż... dr Google. Grający postać medyka Hugh Laurie 11 czerwca kończy 60 lat.

 • Więzień polityczny numer 1

  ..."Klucze do więzienia, w którym jest mój ojciec ma Władimir Putin" - powiedział Paweł Chodorkowski, syn b. szefa koncernu naftowego Jukos i więźnia nr 1 współczesnej Rosji, podczas polskiej premiery głośnego dokumentu "Chodorkowski" w reżyserii Cyrila Tuschiego.

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • Kobiety w życiu Matta Damona

  Rodzinny świat Matta Damona pełen jest kobiet. Aktor ma aż cztery córki. Piątą kobietą jego życia jest żona Luciana Bozan Barroso - są małżeństwem od 14 lat. Niedawno gwiazdor imiona wszystkich córek wytatuował sobie na ramieniu.

 • "Różne reakcje różnych osób"

  ...spełnienie moich marzeń o wydaniu solowej płyty. I to tyle. Wspomniałeś, że są to utwory z różnego okresu. Na płycie ten przedział czasowy wyznacza tytuł: "Xperymenty 2004-2007". Ile lat ma najstarsza piosenka umieszczona na albumie? Najstarsza piosenka ma 6 lat, bo tak naprawdę druga piosenka na płycie ["Powiedz mi" - przyp. AW], jej pierwsze próby nagrania były jeszcze w 2002 roku. Ale tak...

 • "Góry, rzeka i my"

  ....: Myślę, że przedział jest różny, od najmłodszych do najstarszych. S.K.: Na nasze koncerty przychodzą ludzie w wieku od 15 do nawet 40-50 lat i się dobrze bawią. Także jest chyba OK. Waszą najnowszą(...)Jesteście tutaj między innym dlatego, że wczoraj wystąpiliście w krakowskim klubie Gwarek, jak było? Sebastian Riedel: Było myślę tak jak zawsze czyli dużo muzyki i koncertowo. Sylwester Kramek...

 • Emil Blef: Muzyka dała mi śmiałość wychodzenia do ludzi

  ...- Pamiętam, że kiedy pierwszy raz usłyszałem bity Fonaia, doznałem jakiegoś wewnętrznego, muzycznego orgazmu. Chciałem natychmiast zabrać je na chatę i od razu zacząć pisać - mówi Emil Blef. Powrót po 11 latach i całkowita zmiana swojego stylu była tylko jednym z tematów, o którym raper opowiedział Interii.

 • Monica Bellucci: Malena, Kleopatra, Persefona

  Najpopularniejsza włoska aktorka. Mimo że Monica Bellucci ma już ponad 50 lat, wciąż uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.

 • "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" : Zmęczenie materiału

  Choć trudno w to uwierzyć, od premiery pierwszej części przygód leniwca Sida, mamuta Manfreda i tygrysa szablozębnego Diego minęło już ponad czternaście lat. Przez ten czas "Epoka lodowcowa" doczekała się czterech kontynuacji, z których każda kolejna przez miłośników serii była przejmowana gorzej niż poprzednia. Piąta odsłona raczej nie odmieni tej złej passy.