• Informacje na temat:

  ile ma lat jurek owsiak

Artykuły na temat: ile ma lat jurek owsiak
 • Jurek Owsiak o rekordach Pol'And'Rock Festival 2018

  ..."Nocny Kochanek pobił absolutny rekord frekwencji" - ogłosił Jurek Owsiak na konferencji poprzedzającej rozpoczęcie ostatniego dnia Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Jurek Owsiak komentuje koniec śledztwa w sprawie Przystanku Woodstock

  ..., z których wynika, że wszyscy czują się na nim dobrze, bezpiecznie, dbają o siebie, innych i wystawiają nam, organizatorom, doskonałą ocenę" - tak zadowolony Jurek Owsiak komentuje decyzję prokuratury, która nie dopatrzyła się znamion przestępstwa przy organizacji festiwali Przystanek Woodstock w latach 2010-2017.

 • Policja: Pol'And'Rock festiwalem podwyższonego ryzyka. Jest odpowiedź Jurka Owsiaka

  ...ich otacza, a nasz festiwal jest skupiskiem wszelkiego zła tego świata" - podkreśla Jurek Owsiak . W emocjonalnym wpisie szef festiwalu pyta Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim(...) przepisał opinię z zeszłego roku szukając na siłę do tego podstaw i dlatego nie zgadzamy się z nią! Będziemy szukali drogi formalnego odwołania" - apeluje Owsiak. "I na koniec jeszcze jedno zdanie...

 • Pol'and'Rock Festival 2019 bez Jurka Owsiaka? Zaskakujący wpis, fani oburzeni

  Niespełna tydzień po zakończeniu 24. Pol'and'Rock Festivalu (wcześniej funkcjonujący pod nazwą Przystanek Woodstock) Jurek Owsiak swoim wpisem na Facebooku postawił znak zapytania nad przyszłością imprezy.

 • Jurek Owsiak przed Przystankiem Woodstock: Miejsce ludzkiej życzliwości

  ...- Jest coś takiego w polskiej tradycji, że im bardziej coś chcemy zakazać, tym bardziej to stosujemy. (...) My jesteśmy dumni z organizacji otwartego festiwalu - mówi Interii Jurek Owsiak, który musiał się mierzyć z zarzutami MSWiA, że Przystanek Woodstock jest źle przygotowany. Sprawdźcie, co jeszcze powiedział nam o imprezie szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Owsiak zniknie z anteny TVP2?

  Program "Kręcioła" nie zniknie z anteny TVP2, bo Telewizja nie zamierza zrezygnować ze współpracy z taką osobowością jak Jurek Owsiak - zapewniła we wtorek, 18 lipca, p.o. dyrektora telewizyjnej Dwójki Barbara Bilińska-Kępa. Według Owsiaka ostatnia "Kręcioła" ma być wyemitowana 22 lipca.

 • Gorące lato z gwiazdami

  Jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu koncert zagranicznego wykonawcy, nawet takiego z drugiej ligi, w Polsce traktowany był w kategorii wydarzenia miesiąca, a czasem nawet sezonu. Teraz bywa, że gwiazdy światowego formatu w naszym kraju wręcz mijają się, a fani muzyki przed letnim sezonem mają ból głowy (o portfelu nie wspominając...), kogo tym razem zobaczyć i posłuchać na żywo.

 • Agnieszka Chylińska: Płyta z koncertem z Pol'and'Rock Festival 2019

  Do sprzedaży trafiła koncertowa płyta (CD+DVD) "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock" zawierająca występ popularnej wokalistki i jurorki "Mam talent" podczas tegorocznej imprezy dowodzonej przez Jurka Owsiaka.

 • Agnieszka Chylińska na Pol'and'Rock Festival 2019: Wzruszona królowa łez

  ..."Byliśmy świadkami arcydzieła" - stwierdził poruszony Jurek Owsiak, który przecież niejeden koncert już widział. Łez wzruszenia nie kryła też Agnieszka Chylińska, która z przytupem zadebiutowała na Pol'and'Rock Festivalu.

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.