• Informacje na temat:

    ile ma lat miley cyrus

Artykuły na temat: ile ma lat miley cyrus
  • Miley Cyrus skradła serce Cody Simpsona, kiedy był dzieckiem

    Miley Cyrus i Cody Simpson to ostatnio często razem widywana para. Wokaliści spotykają się od niedawna, a media, jak i fani zastanawiają się, ile potrwa kolejna miłość Miley. Wygląda jednak na to, że Cody nieco poważniej myśli o ich relacji, o czym świadczą jego słowa w jednym z najnowszych wywiadów.

  • Fenomen Miley Cyrus

    Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

  • Recenzja Miley Cyrus "Younger Now": Stary głos młodej Miley

    To dobry rok dla Dolly Parton. Ikona muzyki country, niedościgniony wzór, twarz i głos rdzennej muzyki amerykańskich kowbojów, doczekała się uhonorowania. I niekoniecznie chodzi tu o gościnne duety z młodymi wokalistkami - najpierw Dolly zaśpiewała z Keshą, teraz wzrusza we wpadającym w ucho “Rainbowland” na najnowszej płycie Miley Cyrus. Parton wychowała muzycznie kolejne pokolenie i wreszcie...

  • Kelly Osbourne zrobi imprezę dla Miley Cyrus

    Brytyjska piosenkarka, projektantka mody i aktorka, Kelly Osbourne przygotowuje przyjęcie dla niemniej znanej Miley Cyrus z okazji jej 19 urodzin. Impreza planowana jest od dawna i wygląda na to, że będzie obfitowała w nie byle jakie atrakcje...

  • 16-latka: Wiele widziałam

    Miley Cyrus, 16-letnia wokalistka znana z disnejowskiej serii "Hannah Montana", broni swojej decyzji o napisaniu autobiografii.

  • Sławna siostra nie zaszkodzi

    W Polsce ukazuje się w ten weekend debiutancka płyta grupy Metro Station, którą być może kojarzycie dzięki piosenkarce i aktorce Miley Cyrus.

  • Najbardziej wpływowa 30 w branży muzycznej poniżej 30. roku życia

    Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie 30 młodych artystów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia, a w najbliższych miesiącach mogą podbijać regularnie listy przebojów i stać się światowymi gwiazdami. O ile oczywiście już nimi nie są.

  • Mark Ronson i Camila Cabello w duecie: Zobacz gorący teledysk "Find U Again"

    ...singel "Nothing Breaks Like a Heart"  z gościnnym udziałem Miley Cyrus , do którego teledysk nakręcono w Kijowie. Kolejną piosenką promującą album był utwór tytułowy, stworzony wraz z Lykke Li . Śpiewająca w piosence Szwedka oraz wcześniej wspomniana Cyrus nie są oczywiście jedynymi gośćmi Ronsona. Sprawdź tekst i polskie słowa utworu "Nothing Breaks Like a Heart" w serwisie Teksciory.pl...

  • Mark Ronson: Co wiemy o nowym albumie twórcy przebojów?

    ...- rozpoczął singel "Nothing Breaks Like a Heart"  z gościnnym udziałem Miley Cyrus , do którego teledysk nakręcono w Kijowie. Kolejną piosenką promującą album był utwór tytułowy, stworzony wraz z Lykke Li . Śpiewająca w piosence Szwedka oraz wcześniej wspomniana Cyrus nie są oczywiście jedynymi gośćmi Ronsona. Sprawdź tekst i polskie słowa utworu "Nothing Breaks Like a Heart" w serwisie...

  • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

    Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.