• Informacje na temat:

  ile ma lat najstarszy człowiek świata

Artykuły na temat: ile ma lat najstarszy człowiek świata
 • "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys kończy 87 lat!

  W zawodzie pracuje od wielu lat, zagrał w ponad 200 filmach. Uważany jest za prawdziwego mistrza drugiego planu. Najstarszy aktor najdłuższego sitcomu świata 20 marca kończy 87 lat!

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • Rafał Królikowski zakochał się w żonie podczas... wywiadu!

  ...etos pracy. Wpoili mu, by dążyć do celu, nie zniechęcać się niepowodzeniami. Dzięki temu dziś nie postrzega się w kategoriach "ja wam pokażę", tylko "zobaczcie, na ile mnie stać". Pochodzi ze Zduńskiej(...). Rafał ze starszym bratem Pawłem kochali się i kłócili. Potem w rodzinie pojawiła się młodsza od Rafała o sześć lat Ania. Mama nie mogła wyegzekwować od najstarszego syna pomocy. Łatwiej było prosić...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Dorota Segda poświęciła wszystko dla tej miłości!

  ...poznała.  Mama wykładała na Uniwersytecie, tata był muzealnikiem.  - Rodzice nauczyli mnie szacunku dla drugiego człowieka, bez względu na jego pochodzenie, pozycję społeczną czy zawartość portfela - mówi(...) w konkursach recytatorskich.  Miała sześć lat, kiedy ubiegała się o rolę Nel w filmie w "Pustyni i w Puszczy".  Zaangażowano jednak Monikę Roscę.  Niepowodzenie nie wpłynęło na plany życiowe Doroty.  Do...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Święta Magdy Schejbal

  ...więcej czasu dla siebie. W takich momentach naprawdę docenia się dom, to skąd pochodzisz, ile znaczą dla ciebie najbliżsi. Dotychczas rodzina Schejbalów zasiadała do wigilijnej kolacji w domu rodziców(...) i... portfele. - Większość fundacji charytatywnych swoje największe akcje organizuje właśnie wtedy. Im nie mogę odmówić. Dlatego podstawą udanych świąt jest precyzyjnie ustalony plan, żeby ze...

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • "Po mądrość to nie do mnie"

  scenie, a przy tym człowiek, który umie przyznać się do błędów, które kiedyś popełnił. Z nim oraz Marianem, basistą zespołu, o przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości Afro Kolektywu

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.