• Informacje na temat:

  ile ma lat natalia siwiec

Artykuły na temat: ile ma lat natalia siwiec
 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.

 • Andrzej Chyra: "Obraźliwa insynuacja"

  ...ile się da" - dodaje. Natalia Siwiec po emisji dokumentu zablokowała możliwość komentowania jej postów na Instagramie. Następnie wydała w tej sprawie oświadczenie. W filmie został pokazany(...) widać, że bawili się tam m.in. Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra, Krzysztof Zanussi, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk, Blanka Lipińska, Tomasz Iwan czy Adam "Nergal" Darski. Ale na tym ich...

 • Krzysztof Zanussi reaguje po emisji "Nic się nie stało"

  Po telewizyjnej premierze dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" Krzysztof Zanussi opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu.

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  ...aglomeracji. Wszystko zależy od tego, co tkwi w człowieku, w jego głowie, sercu. I w duszy, o ile ją posiada - mówi aktor. Wieczorek zdradza także, że tak jak swój bohater, kocha sport. Przez wiele lat(...), że miałem jakiś pomysł na siebie. Byłem zagubionym, młodym gościem, który imprezował, wagarował, szukał siebie, który z trudem skończył podstawówkę. Zaliczałem się do trudnych nastolatków. Gdy w końcu...

Dyskusje na temat: ile ma lat natalia siwiec