• Informacje na temat:

  ilona felicjańska w sądzie

Artykuły na temat: ilona felicjańska w sądzie
 • Ilona Felicjańska nie stawiła się w sądzie! Jaki zapadł wyrok?!

  Ilona Felicjańska (46 l.) wciąż przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie tuż przed świętami została wraz z mężem Paulem Montaną zatrzymana przez policję. 9 stycznia odbyła się rozprawa sądowa w tej sprawie, ale okazuje się, że modelka się na niej nawet nie pojawiła.

 • Skąd te kłopoty z prawem?

  Gwiazdom zbyt często wydaje się, że są ponad prawem. Jednak nawet ich najdrobniejsze przewinienia od razu poznaje cała Polska. To nie jest jedyna kara.

 • Ilona Felicjańska przerwała milczenie! Szokujące, co wyznała!

  Ilona Felicjańska (46 l.) postanowiła zabrać głos po wybuchu afery z jej udziałem. Na swoim Facebooku zamieściła wpis, w którym prosi, by nie wierzyć amerykańskiej policji...

 • Gwiazd kłopoty z prawem

  Czy awantura z policją albo jazda po pijanemu mogą przekreślić karierę w show-biznesie? Nie zawsze. Przykładem choćby pewien młody aktor, który trzy lata temu wdał się w zatarg ze stróżami prawa. A dziś występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

 • Ilona Felicjańska cieszy się z pandemii koronawrusa?! Szokujące słowa

  Chyba nikt nie spodziewał się, że pandemia koronawirusa może być dla kogoś powodem do radości. Okazuje się jednak, że Ilona Felicjańska (46 l.) i Paul Montana są wdzięczni za śmiercionośnego wirusa i - jak sami podkreślają - w końcu są szczęśliwi. Dlaczego? Nie uwierzycie!

 • Ilona Felicjańska łamie prawo? Zaskakujące fakty i komentarz gwiazdy!

  ...względu na nieznajomość języka angielskiego.  Wszystko jednak skończyło się dobrze, dzięki serdecznym znajomym pary, którzy wpłacili sporą sumę pieniędzy, by Felicjańska i Montana mogli wyjść zza(...) oznajmił, że Felicjańska ma wydany przez sąd na Florydzie zakaz utrzymywania kontaktów z Montaną do czasu, aż sprawa nie zostanie wyjaśniona.  Jednak wygląda na to, że celebrytka nie ma zamiaru przejmować...

 • Ilona Felicjańska zamieszkała z byłym mężem!

  Ilona Felicjańska (41 l.) dla dobra dzieci wprowadziła się do mieszkania, które zajmuje także jej były mąż.

 • Ilona Felicjańska wygrała z młodocianym "milionerem"!?

  ...000 zł. Pani Ilona Felicjańska zmienia miejsca pobytu i zameldowania co miesiąc. Takie działanie sprawia, że bardzo trudne jest wręczenie jej pism sądowych - w ten sposób odwlekając w terminie sprawę(...) przeproszę Ilony Felicjańskiej, ponieważ materiał, w którym mówię że Ilona Felicjańska nadal spożywa alkohol jest materiałem rzetelnym, szczerym i prawdziwym. Nie jest naruszeniem dóbr osobistych...

 • Ilona Felicjańska rozpoczyna batalię o synów!

  Do tej pory Ilona Felicjańska (41 l.) godziła się, że jej dzieci mieszkają z ojcem. Teraz jednak poczyniła kroki, żeby to się zmieniło!

 • Ilona Felicjańska "chce odzyskać synów"!

  ...44-letnia Ilona Felicjańska szykuje się do kolejnej sądowej batalii...