• Informacje na temat:

  ilona lepkowska i corka

Artykuły na temat: ilona lepkowska i corka
 • Teresa Lipowska i Ilona Łepkowska: Rozmowa bliskich sobie kobiet

  Teresa Lipowska i Ilona Łepkowska znają się od lat. Kiedyś łączyła je praca, która zaowocowała przyjaźnią. Książka "Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską", która ukazała się 24 maja 2017 roku, to nic innego, jak ciepła rozmowa bliskich sobie kobiet przy filiżance herbaty.

 • ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  Od pierwszego etapu produkcji "Barw szczęścia" miała decydujący głos we wszystkich kwestiach.​ Ilona Łepkowska wymyśliła ideę serialu, tytuł i dobrała obsadę.

 • Ilona Łepkowska: "Nie chcę już tak tyrać"

  ...- Może napiszę sztukę teatralną albo scenariusz krótkiego serialu, który ma skończoną ilość odcinków? Coś na pewno będę robiła, ale nie chcę już tak tyrać; trzeba mieć trochę życia w życiu - mówi Ilona Łepkowska. Ile można dowiedzieć się o pani po przeczytaniu książki "Pani mnie z kimś pomyliła"? - Na pewno można zorientować się, co myślę o celebryctwie i świecie show-biznesu. To jest dość...

 • Kto nie ma w Święta jemioły, ten przez cały rok jest goły

  Królowa polskich seriali - Ilona Łepkowska - opowiada jak spędza Święta i jaki jest jej najlepszy scenariusz na Sylwestra.

 • "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3": To nie będzie kopia

  ...- Trzeci "Kogel-mogel" nie będzie kopią dwóch pierwszych. Minęło 30 lat, zmienili się nasi bohaterowie i ich otoczenie - powiedziała we wtorek scenarzystka filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" Ilona Łepkowska. Kolejna część kultowej komedii wejdzie do kin 25 stycznia.

 • Polska Bridget Jones coraz bliżej

  Ruszyły przygotowania do realizacji filmu na podstawie powieści "Nigdy w życiu". Katarzyna Grochola, autorka książki, była współautorką scenariusza. Przygody bohaterki nazywanej "polską Bridget Jones", przenosi na ekran Ilona Łepkowska, twórczyni sukcesu serial u "Na dobre i na złe".

 • "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  We wtorek w warszawskiej Kinotece można było spotkać wielu artystów i twórców filmowych, m.in. Danutę Szaflarską, Dorotę Kędzierzawską, Annę Romantowską z córką Julią Kolberger, Magdalenę Popławską, Annę Czartoryską, Małgorzatę Buczkowską z mężem Ksawerym Szlenkierem, Ilonę Łepkowską z mężem Czesławem Bieleckim, Rafała Mohra, czy Irenę Karel. Powód do spotkania dała Magdalena Łazarkiewicz, która po długiej przerwie powróciła na duży ekran filmem "Maraton tańca".

 • Zdzisław Wardejn w "Koglu-moglu 3"

  ...postanawia się z nią rozstać i wyprowadza się. Wolański znajduje bratnią duszę w swojej córce Agnieszce (Aleksandra Hamkało). Tu zaskoczenie - Ilona Łepkowska obdarowuje Wolańskich jeszcze jednym...

 • Odchodzi z "Barw szczęścia"

  Teraz zamierza stanąć po drugiej stronie kamery i zostać reżyserem - wyjawiła w programie "Inne spojrzenie" w Polsat Cafe. W związku z postanowieniem Agnieszki Pilaszewskiej, z serial u "Barwy szczęścia" zniknie grana przez nią postać Jadwigi Górki. Czyżby Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski) miał zostać wdowcem? Na pewno scenarzystka Ilona Łepkowska będzie miała teraz twardy orzech do...

 • Ewa Kasprzyk ekspertką od seksu

  ...w 'Złotopolskich', to ludzie zaczęli łączyć, że ta kobieta w fioletach - Ilona, to ta, która zagrała w 'Koglu-moglu'. Później pojawiła się jakaś tęsknota za PRL-em, meblościankami i to przełożyło...