• Informacje na temat:

  ilona łepkowska wencel

Artykuły na temat: ilona łepkowska wencel
 • Ewa Wencel pogodziła się z Iloną Łepkowską!

  Wygląda na to, że Ewa Wencel (59 l.) przestała unikać Ilony Łepkowskiej (60 l.), przez którą straciła męża i rolę w "M jak Miłość".

 • Łepkowska wychodzi za mąż?

  Polska "królowa tandety", scenarzystka Ilona Łepkowska wreszcie znalazła faceta. Jest nim Czesław Bielecki, architekt i były polityk.

 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nieźle zakpili z Ilony Łepkowskiej!

  ..."Pani Ilona Łepska? Uwielbiam pani seriale!" - ten okrzyk zachwytu wydaje z siebie Tamara Arciuch w spektaklu "Pod niemieckimi łóżkami". W postać scenarzystki wzorowanej na Ilonie Łepkowskiej(...), szkalując się w wywiadach. Sprawa omal nie trafiła do sądu! Nie był to jednak odosobniony przypadek. "Gdy zaś scenarzystka nawiązała bliższą relację z mężem Ewy Wencel, od razu wyeliminowała jej postać...

 • Gwiazdy na premierze farsy... cmentarnej!

  Sylwia Okońska z "M jak miłość", Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska z "Barw szczęścia", Maria Winiarska, czyli Krystyna z "Prosto w serce", oraz Ilona Łepkowska. W naszej galerii(...) Ewa Wencel, czyli Helena z "Czasu honoru", i Ewa Ziętek, czyli Marta Gabriel ze "Złotopolskich", oraz Lucyna Malec, czyli Lucyna Karolak z "Hotelu 52". Wdowca, o którego względy walczą trzy bohaterki...

 • Kożuchowska odejdzie do konkurencji

  Całej sprawie dodaje pikanterii fakt, że producenci i scenarzystka "M jak Miłość", Ilona Łepkowska, nie wiedzieli, że Kożuchowska zamierza zagrać w nowym serialu. Teraz głowią się, co z tym fantem(...) jakiś czas zniknęła z planu, podobnie jak jej serialowa matka - Ewa Wencel, która gra w serialu "Mamuśki". Producenci starają się wprowadzić do serialu nowe postaci, które spodobałyby się widzom.

 • Kożuchowska odejdzie z "M jak Miłość"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z serial u "M jak Miłość", być może zniknie z obsady serialu. Dlaczego? Przyjęła propozycję pracy w nowym serialu "Tylko miłość", który ma pojawić się jesienią na antenie "Polsatu".

 • Filmowy Sylwester w Krakowie

  Sylwester w kinie to atrakcja nie tylko dla miłośników X Muzy. Kino Kijów proponuje dwa seanse przedpremierowe, sylwestrowy pokaz specjalny, poczęstunek oraz noworoczny toast.

Wideo na temat: ilona łepkowska wencel
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Kołysanka

  Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego ("Seksmisja", "Kiler", "Ile waży koń trojański"), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. "Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem...

Dyskusje na temat: ilona łepkowska wencel