• Informacje na temat:

  ilona wronska z rodzina

Artykuły na temat: ilona wronska z rodzina
 • Ilona Wrońska: Uczymy nasze dzieci w domu

  Od piętnastu lat Ilona Wrońska wciela się w Kingę w „Na Wspólnej”. Ale gdy tylko pojawi się nuda, pakuje walizki i z całą rodziną wyrusza w kolejną podróż. Zwiedzili już Stany Zjednoczone, Kubę, Meksyk, Azję, a w kolejce czeka daleka Australia.

 • Ilona Wrońska niczym Alexis

  Od ponad dekady gra w "Na Wspólnej" Kingę - zaczynała jako femme fatale, teraz jej bohaterka jest przykładną żoną i matką. Ilona Wrońska wspomina początki na planie serialu, gdzie... znalazła miłość na całe życie.

 • Ilona Wrońska: Wyznania gwiazdy "Na Wspólnej"

  ...​Ilona Wrońska, gwiazda "Na Wspólnej", ujawnia, kto zastąpi jej serialową bohaterkę u boku zdradzonego Michała. Wyjaśnia także, gdzie zamierza spędzić najbliższe pół roku oraz czy między nią a mężem pojawia się czasem sportowa rywalizacja.

 • Ilona Wrońska: Rodzinny wyjazd do Ameryki

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Ilona Wrońska wyjeżdża z mężem i dziećmi do USA. "Wracamy w marcu" - mówi aktorka. W tym roku po raz pierwszy gwiazda wystartowała w triathlonie, choć wcześniej nie umiała pływać. Chce też zrobić prawo jazdy na ciężarówki.

 • Ilona Wrońska: Zmiana planów! Jedziemy do USA!

  Od kilku miesięcy zapowiada p[ani w wywiadach, że wyrusza z rodziną do Australii. Czy to rzeczywiście prawda? Ilona Wrońska: - Owszem, ale nastąpiła zmiana planów! Nie wyjeżdżamy do Australii(...), że nie będą chodzić do szkoły. (śmiech) Dla nich to była najlepsza wiadomość. Ale bierzemy ze sobą książki i na miejscu będziemy się wspólnie uczyć. Rodzina i przyjaciele nie byli zdziwieni, że...

 • Małaszyński "Na Wspólnej"

  .... Zaniepokojeni Ziębowie razem ze Sławkiem Dziedzicem (Mariusz Słupiński) i komisarzem Zawadą przeprowadzą sprawną akcję policyjną. U Kingi i Michała Brzozowskich (Ilona Wrońska i Robert Kudelski) pojawi się(...), pamiętając, że nic nie jest tak ważne jak przyjaźń, lojalność i rodzina. Tysięczny odcinek "Na Wspólnej" już 9 września, o godzinie 20.10, oczywiście w TVN.

 • Ponownie jako kobieciarz i wiarołomca

  .... Żona (Ilona Wrońska) utrzymuje rodzinę, on został - piękne słowo - gosposiem, zajmuje się dzieckiem, domem i... kombinuje. - Wiem już co, jako że serial kręcimy z wyprzedzeniem, ale nie będę zdradzał...

 • Jedzie podbić Hollywood

  Robert Kudelski, znany z roli Michała w "Na Wspólnej", wystąpi w serial u "CSI: Kryminale zagadki Las Vegas". Czy będzie to jego bilet do Hollywood?

 • Leszek Lichota: Czas na odpoczynek

  Niedawno zaskoczył wszystkich informacją o tym, że chce wyjechać z kraju. Zanim to jednak nastąpi, musi poukładać swoje sprawy z pewną niezależną i upartą kobietą.

 • Co nowego w "Na Wspólnej"?

  W najbliższych odcinkach zobaczymy jak Michał (Robert Kudelski) przyznaje się żonie (Ilona Wrońska) do zdrady. Kingę poniosą emocje - najpierw wymierzy mężowi siarczysty policzek, a następnie każe mu(...) do niego żona to odraza i wielki zawód. Michał, choć późno, uzmysłowi sobie, że sensem jego życie jest rodzina. Wzmocniony radami brata po raz kolejny spróbuje przekonać Kingę, by go wysłuchała...