• Informacje na temat:

  imię deszczu

Artykuły na temat: imię deszczu
 • Video, DVD: "Deszcz"

  W poniedziałek, 11 lipca, na video i DVD (do wypożyczenia) debiutuje irański dramat "Deszcz" . Akcja przejmującej opowieści rozgrywa się współcześnie w Teheranie. Na budowie, której większość pracowników stanowią afgańscy uchodźcy, agresywny młody Irańczyk o imieniu Lateef bezlitośnie prześladuje młodego Afgańczyka Rahmata.

 • Kraków Live Festival 2017: Deszcze niespokojne potargały... wianki (relacja, zdjęcia)

  Sobota na Kraków Live Festivalu upłynęła (sic!) pod znakiem obfitej ulewy i kolorowych wianków. Te drugie trafiły na głowy dziewczyn, którym przyświecał tego dnia jeden cel: koncert głównej gwiazdy, czyli Lany Del Rey. Kto jeszcze zaprezentował się polskiej publiczności?

 • Mafia powraca w łzach

  Od kilku miesięcy trwają prace na szóstym albumem grupy Mafia, pamiętanej z przebojów "Imię deszczu" czy "Noce całe".

 • Jarocin Festiwal 2016: The Prodigy z piorunami

  Za nami drugi dzień Jarocin Festiwal 2016. Podczas występu gwiazdy - The Prodigy - nie zabrakło deszczu i błysków na niebie.

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Prezydent złożył życzenia urodzinowe Barbarze Krafftównie

  ...', 'W czasie deszczu dzieci się nudzą' czy 'Zakochałam się w czwartek niechcący', do dziś urzekają zdolnościami wokalnymi, lekkością i finezją wykonania. Chcę też wspomnieć o Pani niezliczonych rolach...

 • Maciej Zakościelny spadnie z nieba

  Najpierw w chmurach, potem w wodnych odmętach - gwiazdy komedii romantycznej "Dlaczego nie!" żadnych wyzwań się nie boją! Maciej Zakościelny ( "Tylko mnie kochaj" ) i Anna Cieślak ( "Masz na imię Justine" ), tuż po tym, jak producent zaproponował im główne role, zaczęli ostry trening.

 • Ridley Scott i "Pachnidło"

  ...jej właściciel - niemiecki producent Bernd Eichinger ("The NeverEnding Story", "Imię róży", "Dom dusz", "Mężczyzna, przedmiot pożądania" , "Resident Evil"), który zdecydował się powierzyć reżyserię...

 • Khan: Nie jestem terrorystą

  ..."Nazywam się Khan" to utrzymany w stylu słynnego "Slumdoga. Milionera z ulicy" komediodramat w reżyserii Karana Johara, twórcy "Czasem słońce, czasem deszcz". Młody muzułmanin Rizvan Khan zostaje posądzony o działalność terrorystyczną przez władze amerykańskie i postanawia spotkać prezydenta Stanów Zjednoczonych, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie i odzyskać dobre imię. Główną rolę zagrał...

 • Kobiecy Pociąg do kina

  ...@firma.interia.pl , maila podając swoje imię i nazwisko, z dopiskiem "Dzień Kobiet". Pokaz rozpocznie się we wtorek, 8 marca, o godz. 18.00 w kinie "Kijów", w Krakowie.

Zdjęcia na temat: imię deszczu
Dyskusje na temat: imię deszczu
 • Re: "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  "myślałem,że pokarzą chociaż cycki" żałość....tylko to chcesz oglądać? no to pornole pozostają... a przemądrzały i w żaden sposób nie wychowany "Tomuś" (ten gnom) ma przodozgryz, żuchwę do zgarniania deszczu i sepleni, ma wyjechane zęby i jest durny.Kto pisał teksty dla tego pajaca? A OSCAR mu dali na imię... żałosne!! Lepszy był ten niby "Tomuś" jako osesek z uszami Glempa!