• Informacje na temat:

  imię dobra

Artykuły na temat: imię dobra
 • Jacek Kurski: W imię dobra Telewizji Polskiej oddaję się do dyspozycji prezydenta

  ..."W imię dobra Telewizji Polskiej oddaję się do dyspozycji prezydenta" - napisał prezes TVP Jacek Kurski w liście do prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślił, że jego osoba "nie jest i nie będzie" przeszkodą w zapewnieniu TVP stabilnych podstaw finansowania, uzależnionych od decyzji głowy państwa.

 • A imię jej Milion

  ...20-latka ze Zgorzelca od trzech lat mieszka w Warszawie i robi zawrotną karierę: jej klipy mają już miliony wyświetleń, nie mniej odsłon notuje blog wokalistki, a Justin Bieber powiedział jej: "dobra robota". W rozmowie z INTERIA.PL Honorata "Honey" Skarbek deklaruje: - Nigdy bym siebie nie nazwała artystką.

 • "W imię...": Polskie kino znów w cenie

  Nie musimy czuć się jak ubodzy krewni na salonach Europy - przekonują Małgośka Szumowska, Andrzej Chyra i Maja Ostaszewska. Twórcy wielokrotnie nagradzanego obrazu "W imię..." wierzą, że za sprawą ich filmu świat na nowo odkryje polskie kino.

 • Benny Hill: Dobra muzyka, ładne dziewczyny i dużo śmiechu

  ..., już w Niemczech, udało mu się wkręcić do wojskowego zespołu "Stars in Battledress". Wtedy też zmienił imię na Benny (na cześć popularnego wtedy amerykańskiego komika, Jacka Benny’ego). "Alfie? Tak to(...) na idealną rozrywkę? Dobra muzyka, ładne dziewczyny i dużo śmiechu" - tłumaczył. Początkowo popularność "Benny Hill Show" ograniczała się do Wielkiej Brytanii. Dopiero kiedy w 1969 r. komik...

 • Oczyści dobre imię Morrisona?

  Fan rockowej legendy The Doors wysłał petycję do nowego gubernatora stanu Floryda z prośbą o wyczyszczenie kartoteki Jima Morrisona.

 • "W imię...": Ksiądz, który kocha

  Dokładnie pięć lat temu na ekrany kin trafił film Małgorzaty Szumowskiej "W imię...". Opowiadający o homoseksualnej relacji łączącej księdza z jednym z jego podopiecznych obraz warto przypomnieć przed zbliżającą się premierą "Kleru" Wojciecha Smarzowskiego.

 • "Jestem bardzo dobrą teściową"

  .... I wygląd i sposób gry! Cieszy mnie, że udało mi się w "Mamuśkach" stworzyć inną postać niż dobra matka, Janina. Także w teatrze gram takie dobre matki - szlachetne, cierpiące. Może troszkę zaborcze(...) sobie w życiu. Moja babcia była bardzo mądra osobą, też miała na imię Janina. Chociaż Janina serialowa ma inny status społeczny, jest sprzątaczką, ale ma dużo życiowej mądrości oraz intuicji. Podobna...

 • Jan Frycz i Mirosław Baka w obsadzie "Psy 3. W imię zasad"

  Filmowe ścieżki tych wybitnych aktorów ponownie się przecięły. Po prostu dobre kino nie może się bez nich obejść. Jan Frycz i Mirosław Baka dołączyli do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad".

 • ​Dua Lipa opowiedziała o znaczeniu swojego imienia

  Dua Lipa, brytyjska piosenkarka o kosowskich korzeniach, nosi intrygujące imię. "Dua" po albańsku znaczy miłość. Jej imię było pomysłem babci. Gwiazda pop wystąpi 1 czerwca w Polsce podczas Orange Warsaw Festival.

 • "W imię...": Mocne wejście

  W piątek, 8 lutego, rano odbył się pokaz prasowy najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej "W imię...". Jakie są pierwsze opinie?

Zdjęcia na temat: imię dobra
Wideo na temat: imię dobra
 • "Skazane": Czy Natalii uda się oczyścić dobre imię Norberta?

  Anna (Beata Ścibakówna) i Jan (Marcin Perchuć) umawiają się na kolację. Kobieta wiąże duże nadzieje z tym spotkaniem. Decyduje się wyjawić na nim Janowi swoją tajemnicę. Sylwia (Monika Krzywkowska) coraz bardziej angażuje się w pranie brudnych pieniędzy. Natalia (Magdalena Różańska) dowiaduje się od adwokata, że musi sama zebrać dowody na niewinność męża. Magda (Marianna Zydek) przygotowuje się do zbliżającego się ślubu. Tymczasem więź między nią a Maćkiem (Filip Gurłacz) staje się coraz...

 • Daria Widawska zdradziła imię drugiego syna

  Daria Widawska opowiedziała o swoim drugim synu. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Kaczorowska z mężem przygotowują się do macierzyństwa w śniadaniówce. Wybrali imię dla dziecka

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Teraz spodziewają się dziecka. Czy mają już wybrane imię? Jak Kaczorowska-Pela znosi ciążę? – Początki były trudne – zdradziła tancerka. – Jakoś daliśmy radę i przetrwaliśmy ten czas, teraz jest lepiej – dodała. Jakie są jej plany zawodowe? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: imię dobra
 • Re: „Na dobre i na złe”: Powrót Radwana!

  A mnie to zwisa i powiewa. Kwestia czasu jak Adam wprowadzi się do Oliwii oczywiście w imię dobra dziecka. Kwestią czasu jest też to, że Wiki wpakują komuś innemu w ramiona. To tylko serial.

 • Re: Choroba kultowego aktora! Postanowił grać aż do śmierci

  Idźcie i zarazajcie się w imię Boga wszechmogącego. Nieście dobra nowinę na wszystkie strony świata wraz z mikrobami na ustach.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Powrót na szczyt

  Idźcie spać Kochane Dorota i Julia, jutro też jest dzień:) Obie macie piękne imiona i oryginalne dusze !!! Zawsze lubiłem imię Dorota i takie miała moja była partnerka, a Julia moja ciocia, niezwykle dobra i poczciwa.

 • Re: Piękna Polka podbiła Hollywood. Co dzisiaj robi Joanna Pacuła?

  wznosić ciągle w górę Lub jak malutki chłopczyk skakać poprzez sznurek. Przeto myśleli ludzie, a zwłaszcza kobiety, W imię czego prowadzi ten żywot ascety? W imię ojca i syna? W imię wyższej sprawy? W imię samozaparcia lub dobrej zabawy? W imię dobra pokoleń, upiększania życia? Nie, on to wszystko robił w imię mordobicia! Jak rąbnie, to przeciwnik nogi w górę zadrze! Tak tak, ciężki chleb mają

 • Re: "Dotyk anioła": Ku pokrzepieniu serc

  Ewo, nie bądz wulgarna.Masz takie ładne imię, bądz dobra i miła

 • Re: Zaryzykowała w imię miłości

  właśnie dlatego nie powinna całego swojego czasu spędzać z dzieckiem dla jego dobra

 • Re: Zaryzykowała w imię miłości

  Pani Ilona jest ladna,dobra aktorka ,tylko miala pecha,ze trafila na takiego .........na dodatek brzydki ,wymoczony.... ta Frycz...to pewnie Ona pisze te negatywnw komentarze. Ale za wszystko zaplaca,ten niuedany maz i ta ruda frycz.

 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, abym uwierzył, że Twoja dobra wola jest dla mnie, mojego umysłu, ciała i duszy. Okryj mnie najszlachetniejszą krwią(...) przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.... ojciecpio

 • Re: Dominika Figurska stoi na straży moralności, a kiedyś grała nago!

  ... a są ich setki... czy powinni być politykami, to inny temat... wszak jednak ERRARE HUMANUM EST... ważne, że wracają na drogę dobra i nie wypierają się zła, które sami czynili... co do scen(...), w imię własnego JA, któremu poczucie winy jest obce...

 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr zostanie... politykiem?

  i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych. Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność. Podrywajcie ich dobre imię. I w odpowiednim momencie rzućcie ich na pastwę pogardy rodaków. Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych