• Informacje na temat:

  imię na tatuaz

Artykuły na temat: imię na tatuaz
 • Michał Wiśniewski pozbył się tatuażu z imieniem Dominiki Tajner. Czym go zastąpił?

  Michał Wiśniewski zaskoczył fanów swoją ostatnią relacją wideo na Facebooku. Wokalista prowadził transmisję podczas usuwania z ręki jednego z tatuaży. Imię swojej, już niedługo byłej, żony zastąpił datami urodzin swoich dzieci. Tatuaż z imieniem lidera Ich Troje miała także Dominika Tajner i to ona jako pierwsza zdecydowała się go usunąć. Wiśniewski nie pozostał dłużny i pozbył się...

 • ​Orlando Bloom wytatuował sobie imię dziecka. Z błędem

  ..."Nowy tatuaż. Zgadniecie kto?" - zapytał na Instagramie Orlando Bloom. Fani aktora szybko rozszyfrowali, że to znaki alfabetu Morsea, które układają się w imię syna Blooma i Mirandy Kerr - Flynna. Z kolei umieszczony nad nimi ciąg liczb to data jego urodzin. Nie zabrakło jednak i takich fanów, którzy dopatrzyli się literówki w imieniu dziecka.

 • Orlando Bloom wytatuował sobie na piersi imię... psa

  Popularny aktor przez ponad tydzień poszukiwał ukochanego psa. Mighty był brązowym, miniaturowym pudlem. Po tygodniu znaleziona została tylko obroża. Aktor oddał pupilowi hołd, tatuując sobie na piersi jego imię.

 • Tove Lo pochwaliła się nowym tatuażem

  ​Tove Lo opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego nowego tatuażu. Wokalistka postanowiła "ozdobić" własne ciało rysunkiem... waginy.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska o swoich tatuażach

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska podkreśla, że dla niej tatuaże to nie tylko oryginalne ozdoby, lecz także pamiątki ważnych chwil w życiu. Zdaje się potwierdzać regułę, że kto raz zrobi sobie tatuaż, rzadko poprzestaje na jednym i szybko chce kolejnych. Jej ciało zdobi m.in. kotwica, smok i liść. Zanim starszy syn Kurzajewskich - Franciszek - osiągnął pełnoletność, rodzice również bez wahania pozwoli mu na zrobienie sobie oryginalnego malunku na ciele.

 • Miley Cyrus i Cody Simpson są parą? Gorące zdjęcia, tatuaże i kwitnąca miłość

  Miley Cyrus, odkąd rozstała się z Liamem Hemsworthem, nie dała sobie czasu, by pobyć sama, ale co rusz zmienia partnerki i partnerów. Po głośnym romansie z Kailtynn Carter gwiazda od kilku tygodni intensywnie randkuje z Codym Simpsonem, chętnie pokazując wspólne, nierzadko gorące zdjęcia i nagrania.

 • Tajemniczy tatuaż gwiazdy

  Co oznacza litera "A" wytatuowana na szyi brytyjskiej wokalistki Adele?

 • Cardi B wytatuowała sobie imię męża. Co na to Offset?

  Cardi B postanowiła, że na jej ciele znajdzie się kolejny tatuaż, który ma głębsze, emocjonalne znaczenie. Został on bowiem zadedykowany jej mężowi. Raperka utrwaliła na swoim ciele sceniczne imię partnera – Offset.

 • Nowy tatuaż gwiazdy. Przesadziła?

  Rihanna tłumaczy nową ozdobę na ciele. "Wytatuujcie sobie moje imię, dziewczyny, wtedy będę wiedziała, że to jest na serio" - napisała piosenkarka, zachęcając swoje wielbicielki do podążenia jej śladem...

 • Nick Carter: Nowy tatuaż

  Nick Carter, wokalista boysbandu Backstreet Boys, po rozstaniu z Paris Hilton, postanowił usunąć sobie tatuaż z jej imieniem. Zamiast imienia dziedziczki słynnej rodziny hotelarskiej na klatce piersiowej pojawi się znak piratów - czaszka i skrzyżowane piszczele.

Zdjęcia na temat: imię na tatuaz