• Informacje na temat:

  imię pies

Artykuły na temat: imię pies
 • "Przygody psa Cywila": Serial o psie, który pracował w MO

  Nie ma się co oszukiwać – lubimy, kiedy bohaterem filmu bądź serialu jest pies. Potwierdza się to od początku, od sławy Szarika z "Czterech pancernych i psa", który szybko doczekał się następcy w "Przygodach psa Cywila".

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • "Na sygnale": Piotr kontra pies

  Policja znajduje mężczyznę, który - zalany krwią - leży na podwórzu swojego domu. A ratownicy nie mogą zbliżyć się do rannego, bo tuż obok siedzi groźny pies. Czy dojdzie do tragedii?

 • Joanna Jabłczyńska trenuje z Mecenasem

  Joannie Jabłczyńskiej szczeniak towarzyszy zarówno w pracy w kancelarii, jak i podczas treningów sportowych. Lubi też wyjeżdżać z nim poza Warszawę. Aktorka twierdzi, że Mecenas jest dla niej niezastąpionym źródłem radości oraz motywacją do codziennej porcji ruchu.

 • Pies wypełni pustkę po mężu?! Maryla Rodowicz jest bardzo samotna!

  .... Okazało się, że nowa podopieczna otrzymała imię Mary i powoli uczy się życia z kotami Rodowicz, które nieszczególnie dobrze przyjęły nową koleżankę. Widać, że piosenkarka naprawdę musi czuć się bardzo osamotniona. Zakup psa na pewno nie wypełni pustki po mężu, ale wiadomym jest, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, który potrafi skutecznie poprawić swojemu właścicielowi humor. 

 • Dawid Zawadzki: Miłośnik zwierząt

  Psy, chomiki, rybki, papuga i szynszyla. Dawid Zawadzki ma dla czworonogów nieskończenie dużo miejsca w sercu. Ma też hobby - wyścigi rajdówkami. Aktora, który wyciska życie jak cytrynę, oglądamy w "Przygarnij mnie" i "Strażakach".

 • Tak Sandra Kubicka potraktowała psa. Skandaliczne zachowanie!

  Sandra Kubicka (24 l.) kilka tygodni temu na własną prośbę przygarnęła pieska o imieniu Fortuna. Pupil trafił do modelki dzięki Joannie, która uratowała zwierzaka z rąk okrutnych właścicieli. Aktorka(...). Celebrytka dołożyła wszelkich starań, by przeorganizować wakacje ze względu na pieska. Gdy dotarła do Polski, od razu przekazała zwierzaka Sandrze. Już wtedy wszystko relacjonowała na Instagramie, dlatego...

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Michał Szpak spaceruje z psem. Historia zwierzaka jest niesamowita!

  .... Fotografie miały zwiększyć szanse zwierzaka na znalezienie domu. I tak się właśnie stało!  Pies tak zawrócił w głowie Michałowi, że ten postanowił go przygarnąć. "Nastał ten moment w życiu, kiedy(...).  Zdradził również, że wiele osób odradzało mu adopcję. "Pełen wdzięku, podbiegł do mnie i Bang Bang, ustrzelił me serce, choć wszyscy wokół przeciwni byli" - stwierdził.  Piesek ma smutną przeszłość...

 • "Ida" nagrodzona w Rzymie

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego dostała nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę, 9 listopada, festiwalu polskich filmów CiakPolska 2014 w Rzymie. Na specjalnym pokazie zaprezentowano film "Miasto 44" Jana Komasy.

Zdjęcia na temat: imię pies
Wideo na temat: imię pies
 • Różal nie może znaleźć osoby, która zakopała psa żywcem: Dostaję głupie wiadomości, ludzie robią sobie żarty

  Marcin "Różal" Różalski poinformował, że wciąż intensywnie poszukuje osoby, która zakopała żywcem psa. Piesek, któremu nadano imię Oli, został uratowany przez zielonogórskich ratowników. Niestety, nie udało się uratować jego oka. Sportowiec oferuje 30 tysięcy złotych za wskazanie oprawcy zwierzęcia - wszystkie dotychczasowe zgłoszenia, które odebrał, okazały się nietrafione. Kick boxer

 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Anna Popek namawia do sprzątania po swoich psach

  Anna Popek, która od 10 lat jest właścicielką psa o imieniu Karmelka, apeluje, aby sprzątać po swoich pupilach. Prezenterka sama zawsze ma przy sobie woreczki nylonowe, bo jej pies towarzyszy jej przez cały dzień. Od kilku miesięcy zwierzak jest stałym bywalcem programu „Pytanie na śniadanie”.

 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

Dyskusje na temat: imię pies