• Informacje na temat:

  imiona piosenkarki

Artykuły na temat: imiona piosenkarki
 • Ekscentryczne imiona dzieci gwiazd

  Aktorzy i piosenkarze często wybierają dla swoich dzieci bardzo ekscentryczne imiona. Wystarczy wspomnieć Blue Ivy, Emma Tiger Schweiger czy Apple Blythe Allison Martin. Takie inspiracje powodują, że coraz częściej rodzice w USA decydują się na dziwne imiona.

 • ​Zmarła aktorka i piosenkarka Marie Laforet

  Marie Laforet, słynna francuska piosenkarka i aktorka, zmarła w sobotę w wieku 80 lat w szwajcarskim Genolier. Artystka zagrała w 35 filmach, sprzedała ponad 35 mln płyt i zasłynęła między innymi z piosenek "Viens, viens" i "Les vendanges de l'amour".

 • Imiona ułatwiają karierę?

  Imię powoli staję się czymś w rodzaju nazw i logo firmy, które decydują o twoim sukcesie - twierdzą socjologowie. Dlatego pewnie wymienione z imienia i nazwiska popularne piosenkarki postanowiły(...) May? - zastanawia się gazeta "Super Nowości". Jak czytamy, dzieci o "normalnych" imionach otrzymują lepsze oceny w szkole. Ekonomiści zaś przekonują, że spora część pracodawców zwraca większą uwagę na...

 • Niecodzienne imiona dzieci gwiazd

  Raperka Lil Kim nowo narodzonej córeczce nadała imiona: Royal Reign, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają... "królewskie rządy". Charyzmatyczna wokalistka Erykah Badu nazwała swego syna Seven (Siedem) a córki: Puma i Mars.

 • Jak dać na imię dziecku w Hollywood?

  Brooklyn, Moxie Crimefighter, Bluebell Madonna, Suri, Phinneaus, Apple. Jeśli wydaje ci się, że hollywoodzkie gwiazdy obdarzają swe nowo narodzone dzieci tradycyjnymi imionami w rodzaju Billa czy Johna, to jesteś w błędzie. Wystarczy rzut oka na listę imion urodzonych w ostatnich tygodniach dzieci gwiazd, by zrozumieć, że Frank Zappa, który był pionierem nadawania swych potomkom ekstrawaganckich...

 • Christina Milian i Matt Pokora zostali rodzicami. Para pokazała zdjęcie, ujawniła imię i płeć dziecka

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Christina Milian oraz francuski wokalista polskiego pochodzenia Matt Pokora na Instagramie poinformowali, że zostali rodzicami. Gwiazdy spotykają się od sierpnia 2017 r.

 • ​Dua Lipa opowiedziała o znaczeniu swojego imienia

  Dua Lipa, brytyjska piosenkarka o kosowskich korzeniach, nosi intrygujące imię. "Dua" po albańsku znaczy miłość. Jej imię było pomysłem babci. Gwiazda pop wystąpi 1 czerwca w Polsce podczas Orange Warsaw Festival.

 • Piosenkarka otrzymała rasistowski prezent?

  Janet Jackson poczuła się obrażona prezentem otrzymanym od fana.

 • Piosenkarka wygrała proces z magazynem

  Wokalistka Lily Allen otrzymała zadośćuczynienie od wydawcy francuskiego magazynu futbolowego, który twierdził, że artystka wyrażała niepochlebne opinie o Davidzie i Victorii Beckham oraz Cheryl i Ashley Cole.

 • Aguilera zastrzegła imię

  Christina Aguilera postanowiła zarejestrować swoje imię jako markę handlową. Stosowny wniosek został już złożony w amerykańskim urzędzie patentowym.

Wideo na temat: imiona piosenkarki
 • Rihanna, pies i paznokcie

  Rihanna w Nowym Jorku ze swoim pieskiem o imieniu DJ. W oczy rzucają się przede wszystkim cytrynowożółte paznokcie piosenkarki.

Dyskusje na temat: imiona piosenkarki
 • Re: "Na Wspólnej": W sidłach piosenkarki

  Też masz problem,to mlode dziewczyny,takie imiona były w modzie kiedy rodziły się nasze dzieci .Zuza i Julka sa nadal na czasie.Pozatym to tylko film,nie trzeba aż tak przeżywać