• Informacje na temat:

  imperium stylu

Artykuły na temat: imperium stylu
 • "300: Początek imperium": Nowy zwiastun!

  W internecie pojawił się nowy zwiastun filmu "300: Początek imperium". W trailerze wykorzystano fragment utworu "War Pigs" grupy Black Sabbath.

 • Order Imperium Brytyjskiego dla Sade

  Sade mijający rok na pewno może zaliczyć do udanych. Urodzona w Nigerii wokalistka, po kilku latach przerwy, pod koniec 2000 roku wróciła w wielkim stylu z albumem "Lover's Rock". Płyta w samych(...) Elżbieta II, która przyznała wokalistce Order Imperium Brytyjskiego.

 • Bad Religion: Imperium kontratakuje

  ..., ale generalnie jest już nagrana i ukończona" - mówi Greg Graffin, wokalista Bad Religion. Tytuł albumu, "The Empire Strikes Back" (Imperium kontratakuje) kojarzy się ze słynnym filmem George'a Lucasa(...) temat obecnej władzy" - tłumaczy Graffin. "Ale to wszystko jest w stylu Bad Religion, myślę, że jest to na tyle uniwersalne, że za 10 lat nie będziemy się wstydzili tych piosenek". Fanów...

 • Gwyneth Paltrow: Gwiazda kina i bizneswoman

  Nagrodzona statuetką Oscara gwiazda kina, właścicielka dochodowego biznesowego imperium, szczęśliwa żona i matka. Gwyneth Paltrow - amerykańska aktorka, scenarzystka i reżyserka, a od kilku lat odnosząca sukcesy bizneswoman, 27 września obchodzi 47 urodziny.

 • Nie żyje Hugh Hefner, twórca "Playboya"

  W wieku 91 lat zmarł w środę, 27 września, założyciel "Playboya" Hugh Hefner, który w latach 60. XX wieku pomógł zapoczątkować rewolucję seksualną swoim przełomowym magazynem dla mężczyzn i zbudował wokół niego imperium biznesowe.

 • Bez Dody bylibyśmy niczym

  Doda w swoim stylu komentuje popularność na łamach mediów.

 • Robert Plant (Led Zeppelin): Trzeba iść do przodu

  Wśród opowieści o Robercie Plancie wiele tworzy jego legendę za życia: o rockandrollowym stylu życia, imprezach, używkach... Ten brytyjski wokalista, autor tekstów, frontman zespołu Led Zeppelin, najlepszy wokalista metalowy wszech czasów 20 sierpnia skończył 71 lat.

 • ​"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" : Wojna po wojnie

  W odległej galaktyce wojna prawie nigdy się nie kończy. Na gruzach Imperium powstaje Najwyższy Porządek, którego przywódcy, stojący oczywiście po ciemnej stronie Mocy, prowadzą armię przeciwko rebeliantom. Chociaż to niezgodne z prawami fizyki, to w gwiezdnej próżni wciąż rozbrzmiewają odgłosy wystrzałów i wybuchów.

 • Recenzja Vader "The Empire": Po Ciemnej stronie Mocy

  Choć od wydania "Tibi Et Igni" (2014 r.) Vader zasypał nas całą serią retrospektywnych materiałów oraz drugą częścią "Future Of The Past", nie jest to z pewnością zespół, który żyje przeszłością. Owszem, na "The Empire", 11. regularnej płycie, słynna grupa rodem z Olsztyna sięga do korzeni zachowując charakterystyczne cechy stylu, nie robi tego jednak wyłącznie dla umacniania własnej legendy...

 • Scarlett Johansson jakiej nie znacie

  ..."W jej wydaniu wszystko potrafi być erotyczne, nawet gotowanie..." - tak o Scarlett Johansson mówi John Leguizamo, kolega z planu komedii "Szef". W nowym filmie twórcy hitu "Iron Man" piękna aktorka uwodzi i zaskakuje unikalnym wyglądem - tatuażami i czarną peruką w stylu Bettie Page.