• Informacje na temat:

  impreza playboy

Artykuły na temat: impreza playboy
 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ..."Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Lecz pozowanie dla 'Playboya' to chyba jedyna rzecz, jakiej w życiu żałuję. Już przy drugim spotkaniu z chłopakiem, który potem został moim mężem, byłam zupełnie naga" - wspominała po latach Catherine Deneuve.

 • Nie żyje Hugh Hefner, twórca "Playboya"

  W wieku 91 lat zmarł w środę, 27 września, założyciel "Playboya" Hugh Hefner, który w latach 60. XX wieku pomógł zapoczątkować rewolucję seksualną swoim przełomowym magazynem dla mężczyzn i zbudował wokół niego imperium biznesowe.

 • Agnieszka Twardowska odmówiła "Playboyowi". Zobacz teledysk "Między papierkami" z Biszem

  Teksciory.pl! To po tym występie magazyn "CKM" umieścił ją w swoim rankingu 20 najbardziej seksownych polskich 20-latek, a "Playboy" zaproponował udział w okładkowej sesji fotograficznej. "To bardzo miłe...

 • Halsey dla "Playboya" o poronieniu, kolorze skóry i swoich korzeniach

  W najnowszym numerze amerykańskiego "Playboya" amerykańska wokalistka udzieliła długiego wywiadu, w którym opowiada o traumie, jaką przeżyła, gdy poroniła, a także o swoim pochodzeniu.

 • Poważne oblicze Hugh Hefnera

  Właściciel imperium "Playboya" - Hugh Hefner - weźmie udział w najbliższym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w ramach promocji nowego filmu dokumentalnego opartego na jego biografii.

 • Znamy przyczyny śmierci Hugh Hefnera

  Przyczyną śmierci Hugh Hefnera był zawał serca i niewydolność oddechowa - wynika z karty zgonu 91-latka. Współtwórca "Playboya" był również zakażony bakterią E.coli, zdiagnozowano także u niego pośmiertnie sepsę.

 • Hugh Hefner: Marilyn Monroe, Polański i Hollywood

  W piątek, 8 kwietnia, 90 lat kończy założyciel "Playboya" - Hugh Hefner. W trakcie barwnej kariery w show-biznesie nie tylko wydawał magazyn z rozebranymi panienkami, lecz również był odpowiedzialny za powstanie kilku niezwykle ważnych dla historii kina filmów.

 • Amerykański aktor George Clooney, widziany u nas ostatnio w obrazie "Gniew oceanu", nie zamierza się ustatkować. Gwiazdor chce bowiem romansować ile się da oraz uczęszczać na przyjęcia do "Playboy Mansion" - posiadłości Hugh Hefnera - w której aż roi się od pięknych kobiet.

 • Film o mistrzu Formuły 1

  Brytyjski mistrz świata Formuły 1 James Hunt, kierowca bolidu i playboy, będzie bohaterem filmu. Scenariusz zostanie oparty na biografii pióra Toma Rubythona, zatytułowanej "Shunt. The Story of James Hunt". Brytyjczyk to pierwszy mistrz F1, który odwiedził Polskę.

 • Elektronicznie w Płocku

  Od 6 do 8 sierpnia w Płocku odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Elektronicznej Astigmatic. Jest to największa w tej części kontynentu impreza, która przedstawia ten nurt muzyki. Na scenie pojawi się w sumie kilkudziesięciu wykonawców.

Zdjęcia na temat: impreza playboy
Wideo na temat: impreza playboy
 • Majstrak i Urbański na imprezie "Playboya". Seksowni?

  Na imprezie Samochód Roku Playboya pojawiły się gwiazdy, które pokochały motoryzację. Nie zabrakło też "ulubionej" ostatnio medialnej pary, czyli Joanny Majstrak i Huberta Urbańskiego. Zapytani o to, co jest w dzisiejszych czasach najbardziej sexy, Majstrak powiedziała bez zastanowienia, że inteligencja. Co na to Urbański? "Co ja mogę innego powiedzieć?" - usłyszeliśmy zza kamery. Jednak nie

 • Poznajecie ją? Była kochanką słynnego playboya!

  Holly Madison - była modelka erotyczna i była kochanka Hugh Hefnera, założyciela magazynu "Playboy" - oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Przyszła mama bryluje na imprezach, starając się zerwać z wizerunkiem "króliczka Playboya".