• Informacje na temat:

  impreza zorganizowana

Artykuły na temat: impreza zorganizowana
 • Agnieszka Szulim tuż przed poznaniem Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.) była prawdziwym zwierzęciem imprezowym. Można ją było zobaczyć w modnych warszawskich klubach, gdzie otaczała się samymi przystojnymi mężczyznami. Choć przy milionerze nieco się ustatkowała, to i tak lubi czasem ostro poszaleć. Przykładem może być impreza zorganizowana przez nią w ich posiadłości z okazji zakończenia zdjęć do...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Ciężarna Weronika Marczuk wyprawiła huczną imprezę! Sensacyjne zdjęcia!

  ...z baby shower, które zorganizowały jej koleżanki. Weronika nie miała pojęcia o becikowym. Cała impreza była dla niej niespodzianką.  "To była piękna niespodzianka, wzruszenie przepełniło serce...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć

 • Ciężarna Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Zorganizowała warsztaty. A to nie wszystko

  ...zwalnia tempa i nie rezygnuje z zawodowych aktywności. W dalszym ciągu motywuje do treningów i zdrowego stylu życia. Oprócz tego pojawia się też na salonach i różnego typu imprezach.  Niedawno wybrała się...

 • Włoska aktorka skazana. Udawała chorą

  Znana włoska aktorka Ornella Muti została skazana na 8 miesięcy więzienia za to, że przedstawiła w teatrze fałszywe zaświadczenie lekarskie o chorobie. Będąc na zwolnieniu, pojechała do Rosji na imprezę zorganizowaną przez Władimira Putina.

 • Joanna Racewicz wyleci z TVP za udział w imprezie u Romana Giertycha?!

  ​Joanna Racewicz (43 l.) może stracić pracę w TVP? Takie doniesienia prezentuje jeden z tabloidów. Chodzi o udział dziennikarki w imprezie zorganizowanej w posiadłości Giertychów.

 • Luxfest 2014 w Krakowie odwołany

  Zaplanowany na 4 października w Teatrze Łaźnia Nowa w Nowej Hucie Luxfest 2014 nie odbędzie się - powodem jest bardzo słaba sprzedaż biletów.

 • Albańska piosenkarka Bleona Qereti zrobiła prawdziwą furorę na imprezie zorganizowanej przez znany magazyn Vanity Fair po 90. gali wręczenia Oscarów w Dolby Theatre. 38-latka pojawiła się bez stanika, w kreacji z siatki, dzięki czemu media niemal na całym świecie nie pominęły jej, omawiając oscarowe kreacje.

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

Zdjęcia na temat: impreza zorganizowana
Wideo na temat: impreza zorganizowana
 • Jan Dąbrowski zdradził, co dostali z Sylwią podczas baby shower!

  Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz w niedziele zorganizowali ostatnią imprezę przed narodzinami dziecka, czyli baby shower. Na uroczystość zaprosili najbliższych przyjaciół i rodzinę. Młody YouTuber podczas rozmowy z nami zdradził, jak się bawili i jakie prezenty dostali.

 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

 • Sylwia Gliwa: Nie wróżę sobie. Do wróżki chodzą osoby chcące skupić na sobie uwagę

  Aktorka nie wierzy w przepowiadanie przyszłości, nigdy nie bierze więc udziału w andrzejkowych wróżbach. Nie uznaje także chodzenia do wróżek. Chętnie natomiast uczestniczy w imprezach z okazji imienin Andrzeja. Ma też nadzieję, że jej znajomy o tym imieniu zorganizuje w tym roku tego typu zabawę.

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

Dyskusje na temat: impreza zorganizowana
 • Re: "Lepsza połowa": Premiera 6 stycznia!

  Np. impreza sylwestrowa zorganizowana przez TVP w Zakopanem zdeklasowała pozostałe "badziewne" imprezy organizowane przez TVN i Polsat, o czymś to świadczy, ano o profesjonaliżmie TVP.

 • Re: "M jak miłość": Ciąże w serialach

  Jest to tylko impreza dochodowa dla kleru zorganizowana pod płaszczykiem grzechów spowodowanych przez rządzących pisiaków judzeniem, dzieleniem narodu na gorsze sorty. W KK biznes to biznes. 100 tys x 20 zł na tacę + dodatek z budżetu mówi samo za siebie. ,,ciemny lu to kupi" jak mawiał Urban stanu wojennego Jack Kurskij.

 • Re: Prosto w serce

  wraz z członkami zespołu przybywa na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ

 • Re: Prosto w serce

  wraz z członkami zespołu przybywa na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ