• Informacje na temat:

  imprezowicze

Artykuły na temat: imprezowicze
 • Imprezowicze przeskoczyli Rihannę

  Kalifornijski duet LMFAO znalazł się na 1. miejscu amerykańskiej listy przebojów z singlem "Sexy And I Know It". Najpopularniejszym albumem pozostaje "Christmas" Michaela Bublé.

 • Alternatywne gwiazdy nago

  Shane MacGowan i Pete Doherty, najsłynniejsi współcześni brytyjscy imprezowicze, pozowali nago.

 • Katy Perry spotkała się z naocznym świadkiem strzelaniny w Orlando

  Katy Perry w programie Ellen DeGeneres spotkała się z jednym z imprezowiczów, którzy przeżyli strzelaninę w klubie w Orlando, do której doszło 12 czerwca.

 • Charli XCX nie kończy imprezy ("After the Afterparty")

  "Piosenka opowiada o balowaniu aż do życia po śmierci, a kto wie o nim więcej niż zombie - oni są imprezowiczami wszech czasów" - mówi o swoim najnowszym singlu "After the Afterparty" Charli XCX.

 • Zaskoczenie. Przestał pić!

  Mający opinię jednego z największych imprezowiczów w historii muzyki rockowej, Keith Richards z The Rolling Stones, przestał pić alkohol!

 • "Warsaw Shore": Melanż w Muzeum Maszyn Erotycznych

  W najnowszym odcinku" Warsaw Shore" ekipa po raz kolejny bawić się będzie na wyjeździe. Tym razem ósemka szalonych imprezowiczów zawita do Wrocławia!

 • Mötley Crüe: Znak przyjaźni od Ozzy'ego

  Ozzy Osbourne lubił zaskakiwać znajomych spontanicznymi akcjami, które wprawiały w zdumienie nawet największych rock'n'rollowych szaleńców. Przekonał się o tym między innymi Tommy Lee, perkusista imprezowiczów z Mötley Crüe.

 • The Rolling Stones: Narkotyki są za słabe

  Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones i jeden z największych imprezowiczów w historii rock'n'rolla, ujawnił powód, dla którego przestał zażywać narkotyki.

 • "Ted 2" : Chłopięcy świat

  Pluszowy miś, który bluzga jak bohaterowie filmów Quentina Tarantino i ponad wszystko kocha używki. Który jest idealnym kompanem każdego niepoprawnego imprezowicza i nałogowego obiboka. Pomysł stojący za komedią Setha MacFarlane'a jest prosty, ale przy tym efektowny - na tyle, że daje radę unieść zarówno jej pierwszą, jak i drugą część.

 • Kto zastąpi Sheena w "Dwóch i pół"?

  Odkąd Charlie Sheen został wyrzucony z obsady serialu komediowego "Dwóch i pół", nie cichną spekulacje na temat jego następcy. W mediach mówi się o Johnie Stamosie, Jasonie Alexandrze i Robie Lowe. Czy to któryś z nich wcieli się w rolę imprezowicza i kobieciarza Charliego Harpera, dowiemy się niebawem.

Zdjęcia na temat: imprezowicze
Wideo na temat: imprezowicze
 • Kulisy "Barw szczęścia": Kim jest Franek?

  - Franek jest bezpośredni, mówi to, co myśli – mówi Matusz Banasiuk o swoim bohaterze. Z odcinka na odcinek widzowie będę coraz lepiej poznawali Franka i jego historię. Okaże się, że był lekkoduchem i imprezowiczem, który nie myślał o przyszłości. Najbardziej zależało mu na dobrej zabawie, skupiał się na sobie. Carinie zaczęło to doskwierać i w końcu się z nim rozstała. Czy uda im się odbudować

Dyskusje na temat: imprezowicze
 • Re: "W garniturach": Miłosne kryzysy na królewskim dworze

  Taka 'gwiazdka" od siedmiu boleści. Marzenie małych Amerykanek o zostaniu księżniczką. Zostać księżniczką było proste, ale życie to nie bajka. Anglia to nie Ameryka, chociaż i tam obowiązują mocne etykiety. Harry i Meghan to imprezowicze i o ile Harry to rozumie, to już Meghan nie bardzo. do tego ten inny kolor. Oni nie kwapią sie do żadnej pracy ani etykiet. Tylko wyjątki.