• Informacje na temat:

  imprezowych kreacjach

Artykuły na temat: imprezowych kreacjach
 • Imprezowe rozterki Agnieszki Kaczorowskiej

  Przed ważnymi wyjściami Agnieszce Kaczorowskiej zdarza się martwić, czy jej stylizacja przetrwa warunki pogodowe. Najczęstszą przyczyną zmartwień jest deszcz, który może zniszczyć starannie ułożoną fryzurę.

 • Lady GaGa: kreacje, prowokacje i przeboje

  O co tu chodzi: o muzykę czy o hecę? Lady GaGa to postać, która brawurowo wkroczyła na popową scenę i z miejsca stała się największą, obok U2, Susan Boyle i Michaela Jacksona, gwiazdą 2009 roku w muzyce.

 • ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  Aktorka, która zyskała rozgłos dzięki roli Hanki Mostowiak w "M jak miłość" czy Natalii Boskiej w "rodzince.pl", przez lata pokazała, że równie dobrze prezentuje się w bardziej drapieżnych, jak i luksusowych kreacjach. Ostatnio na instagramowym profilu ulubienicy widzów pojawił się kadr, na którym Kożuchowska pokazuje więcej niż zwykle. Na archiwalnej fotografii widzimy ją w bardziej śmiałym...

 • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

  Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Agata Młynarska, Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Rafał Zawierucha i wiele innych gwiazd pojawiło się na imprezie urodzinowej Piotra Gąsowskiego. Aktor skończył w czwartek, 16 kwietnia, 56 lat. Jubilat i goście świętowali ten dzień podczas wielogodzinnego spotkania online.

 • Jan Peszek: Całe życie na scenie

  Jest uznanym aktorem filmowym i teatralnym oraz pedagogiem. Pojawia się na scenie od 22. roku życia, na ekranie możemy go oglądać niewiele krócej. Przez te wszystkie lata wystąpił u najbardziej cenionych twórców. 13 lutego 2019 roku Jan Peszek kończy 75 lat.

 • Dziewczyny i taniec. Zobacz gorący klip!

  W internecie można już obejrzeć najnowszy klip duetu Kalwi & Remi do utworu "Kiss". Jak to bywa w przypadku teledysków DJ-ów, nie zabrakło w nim atrakcyjnych dziewczyn.

 • Tove Lo o nowej płycie i skandalach. "To oburzy wiele osób"

  17 listopada do sprzedaży trafi nowy album Tove Lo. Wokalistka, która uwielbia wywoływać skandale, opowiedziała o tym, co napędza ją do działania, a także o inspiracjach, z których korzystała przy tworzeniu nowej płyty.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Zofia Nowakowska najlepsza

  W premierowym odcinku 7. edycji programu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", na scenie pojawiły się takie gwiazdy, jak: George Michael, Ray Charles, Adele, Urszula, Irena Santor, Zenek Martyniuk, Jennifer Lopez oraz Fancy.

 • Amerykańskie juwenalia

  Różni wykonawcy "Spring Breakers", Warner