• Informacje na temat:

  imprezuje paris

Artykuły na temat: imprezuje paris
 • Paris Hilton imprezuje z Bluntem

  Ostatnio na tapecie był Josh Henderson (25 l.) z serial u "Gotowe na wszystko". Teraz na wokandę trafił piosenkarz James Blunt (30 l.). Jedno jest pewne - jeśli narzekasz na brak zainteresowania prasy swą osobą - zakręć się przy Paris Hilton (26 l.)!

 • Paris i Taj Jacksonowie wobec oskarżeń Michaela Jacksona ["Leaving Neverland"]

  ..., jakie znów padają pod adresem Michaela Jacksona, nikt nie może przejść obojętnie, a zwłaszcza jego rodzina. Tabloidy bacznie śledzą poczynania m.in. córki Jacksona - Paris , jak też jego bratanka Taja . Paris Jackson nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie filmu, ludzie z otoczenia twierdzą natomiast, że ostatnio dużo imprezuje i obraca się w niezbyt dobrym towarzystwie. Już po...

 • Paris Hilton: Britney to zwierzę

  Britney Spears nie chce już imprezować z Paris Hilton. Ta ostatnia jest oburzona.

 • Justin Bieber rozczarował Paris Hilton

  Justin Bieber posadził sobie Paris Hilton na kolanach. Zanosiło się na gorącą noc. Ale nic z tego.

 • Ke$ha i Paris - krótka przyjaźń

  Amerykańska sensacja pop Ke$ha wyjawiła, że przez krótki czas przyjaźniła się z Paris Hilton. Dziewczyny różniły się jednak co do... koncepcji imprezowania.

 • Dzień Paris Hilton w Las Vegas

  We wtorek, 29 sierpnia, w stolicy hazardu Las Vegas obchodzono dzień Paris Hilton. Dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu Hiltonów odebrała klucze do Miasta Grzechu, a później imprezowała razem z byłym chłopakiem Chadem Muską.

 • Paris Hilton chce wyjść za mąż?

  Jak donosi tabloid "Daily Star", Paris Hilton po cichu planuje ślub ze swoim chłopakiem Stavrosem Niarchosem. "To prawdziwa informacja. Wychodzę za mąż. Chcę mieć bajkowe przyjęcie weselne" - miała powiedzieć swoim przyjaciółkom Paris. Ponoć dziedziczka fortuny rodu hotelarskiego pragnie, by jej druhną była Britney Spears z którą Paris niedawno ostro imprezowała. "Nie ma żadnej konkretnej daty...

 • Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Syn Michaela Jacksona sprawia problemy?

  Rodziną Jacksonów targają kolejne kłopoty. Po tragicznej próbie samobójczej córki piosenkarza Paris, problemów wychowawczych zaczyna przysparzać starszy syn artysty Prince Michael.

 • Britney posunęła się za daleko

  W ostatnim czasie Britney Spears trafiła pod obstrzał plotka rskich mediów za sprawą nieustającego imprezowania z Paris Hilton. W internecie pojawiły się zdjęcia mocno "zmęczonej" wokalistki, a na niektórych fotografiach widać, że wysiadająca z samochodu Britney nie założyła majtek. "Imprezowanie wymknęło mi się spod kontroli" - przyznała Britney.

Zdjęcia na temat: imprezuje paris
Wideo na temat: imprezuje paris
 • Paris ostro imprezuje

  Paris Hilton na imprezie w klubie nocnym Pure w Las Vegas 30 lipca. Dziedziczka m.in. śpiewa "Happy Birthday" dla swojego ochroniarza.