• Informacje na temat:

  imprezy

Artykuły na temat: imprezy
 • Piotr Głowacki: Najlepsze imprezy robią muzycy disco polo

  Popularny aktor był w środę, 20 maja, gościem Rafała Zawieruchy w jego instagramowym programie "Zawierucha filmowa". Opowiadał m.in. o tym, jak wyglądały jego przygotowania do roli "Rudego" w filmie Macieja Bochniaka "Disco polo". Chcąc lepiej wcielić się w tę postać, Głowacki chodził na koncerty gwiazd disco polo i na imprezy organizowane przez ludzi z tej branży. Do dziś dobrze je wspomina.

 • Open'er Festival 2020: Znamy daty imprezy

  Tuż po zakończeniu tegorocznej edycji Open'er Festival poznaliśmy daty przyszłorocznej imprezy w Gdyni.

 • (Nie)pamiętne filmowe imprezy

  ...już siostry, które chcą pożegnać się z domem, w którym dorastały, a który ich rodzice próbują sprzedać. Efektem imprezy pogorszenie stanu budynku, którego nikt już nie będzie chciał kupić(...). Martin Scorsese Złodziej, oszust i degenerat, którego poczynania doprowadziły miliony ludzi do ruiny, ale urządzał imprezy, o jakich nikomu się nie śniło. Nawet w Hollywood, bo przecież "Wilk...

 • Skandal na Festiwalu w San Remo. Uczestnicy wyrzuceni z imprezy

  Czwarty wieczór podczas Festiwalu w San Remo minął pod znakiem skandalu. Duet Bugo & Morgan został zdyskwalifikowany, a ich występ przerwano. Co stało się na scenie?

 • Mystic Festival 2019: Znamy szczegółowy program imprezy

  Organizatorzy wracającego do gry Mystic Festival ujawnili pełny skład i czasówkę imprezy.

 • Fyre Festival: Organizator imprezy aresztowany

  W Nowym Jorku doszło do zatrzymania Billy'ego McFarlanda, organizatora Fyre Festival, imprezy, która zamiast luksusowym wydarzeniem stała się humanitarną katastrofą.

 • Sylwester Polsatu 2019/2020: Znamy pierwsze gwiazdy imprezy

  Pojawiają się pierwsze szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów, czyli pożegnania roku z Polsatem. Na razie trwają jeszcze rozmowy w sprawie lokalizacji imprezy, która na przełomie 2018 i 2019 r. odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 • Urodziny Freddiego Mercury'ego: Uwielbiał imprezy

  ..."Freddie kochał imprezy, dlatego to musiała być zabawa" - mówił Nick Weymouth z Queen Productions. 5 września mija 71 lat od przyjścia na świat Freddiego Mercury'ego, niezapomnianego wokalisty grupy Queen.

 • Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Większości z nas nie trzeba powtarzać, że alkohol szkodzi, szczególnie, gdy trwają wakacje… Mimo to, filmowcy, wiedzeni doświadczeniem, nieraz starali się nas ostrzegać przed konsekwencjami nadmiernego imprezowania. Ich wizjom "imprezy życia" w rzeczywistości trudno czasem dorównać, "dzień później" jednak wszyscy przeżywamy tak samo boleśnie. Zamiast więc samemu zmagać się z mdłościami, a potem...

 • Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach: Znamy program imprezy

  Corsten pres. System F, Marlo pres. Tech Energy i Ruben De Ronde . Organizatorzy Dreamstate w 2020 r. szykują dodatkowy dzień imprezy - w piątek 17 kwietnia 2020 r. w mniejszej hali gliwickiej Areny...

Zdjęcia na temat: imprezy
Wideo na temat: imprezy
Dyskusje na temat: imprezy