• Informacje na temat:

  imprezy agata

Artykuły na temat: imprezy agata
 • Janusz Chabior i Agata Wątróbska: Intymne zwierzenia

  Janusz Chabior i Agata Wątróbska będą gośćmi programu "Demakijaż". Para z pewnością odniesie się w show Krzysztofa Ibisza do medialnych rewelacji dotyczących spodziewanego dziecka.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Lordi i Agata Karczewska dołączają do składu

  Potwory z grupy Lordi oraz pamiętana z telewizyjnego "Idola" i ubiegłorocznej edycji Pol'and'Rock Festival Agata Karczewska to nowe gwiazdy imprezy Jurka Owsiaka.

 • Young Stars Festival 2015: Będzie druga edycja imprezy

  Druga edycja Young Stars Festival potrwa osiem godzin, a na scenie zobaczymy 15 wykonawców, w tym także zagranicznych. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się m.in.: Dawid Kwiatkowski , Saszan , Agata Dziarmagowska oraz Krasza . Wydarzenie jest jedynym tego rodzaju festiwalem w Polsce skierowanym do młodzieży i przez młode osoby współtworzonym. Druga edycja zostanie wzbogacona o nowe...

 • Piotr Kupicha (Feel) kończy 40 lat. Bez hucznej imprezy

  ...! ). Piotr Kupicha teraz planuje wyjechać razem z rodziną na urlop. Nie będzie hucznej imprezy urodzinowej ani tłumu znajomych. "Zawsze gdy w urodziny zostawałem w domu, musiałem przyjmować gości...

 • Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  Prezesa" Robert Górski. "Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez(...) nikt mi palca nie odgryza - aktor mówił w 2013 roku w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Agata Wątróbska jest aktorką Teatru Dramatycznego. Mogliśmy ją także oglądać na srebrnym ekranie w serialu...

 • Kulesza i Terrazzino na Eurowizji

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino będą reprezentować Polskę w przyszłorocznym Konkursie Tańca Eurowizji. Gospodarzem imprezy będzie telewizyjna Dwójka.

 • Filmy Pedra Almodovara i Reginy King dołączają do programu 77. festiwalu w Wenecji

  Luźna adaptacja monodramu Jeana Cocteau "The Human Voice" w reż. Pedra Almodovara oraz "One Night in Miami" Reginy King dołączają do programu 77. festiwalu w Wenecji - poinformowali w poniedziałek organizatorzy wrześniowej imprezy. Oba filmy zostaną pokazane poza konkursem.

 • Złote Lwy dla "Idy"

  Film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego zdobył Złote Lwy - główną nagrodę tegorocznej edycji Gdynia - Festiwal Filmowy. Najlepszymi aktorami imprezy zostali Agata Kulesza ("Ida") oraz Andrzej Chyra ("W imię..."). Nie zabrakło jednak również kontrowersyjnych decyzji jury.

 • Młynarska: Jaką jest babcią?

  Agata Młynarska opowiada o kulisach TOPtrendów oraz o swojej nowej życiowej roli, czyli jak to jest być babcią.

 • Festiwal w Opolu 2018: Kto zaśpiewa dla kibiców?

  Organizatorzy 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu ujawnili szczegóły imprezy. Kto wystąpi w amfiteatrze w dniach 8-11 czerwca?

Wideo na temat: imprezy agata
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1852.

  Darek i Władek organizują parapetówkę, na którą Zbyszko przyprowadza Beatę. Następuje pojednanie Cieślaka z koleżanką. Podczas imprezy Saganowska wpada w oko dawnemu koledze Janickiego z boiska, Krzysztofowi Radeckiemu. Mieszkanie Klary zostało sprzedane i dzięki temu dom Pyrków zostaje w rodzinie. Hubert spłaca rodzeństwo, ale widząc, na co Agata i Wojtek przeznaczają pierwsze zaliczki, martwi

 • Michał Piróg o Balu Dziennikarzy

  7 lutego odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy. Głównym celem tegorocznej imprezy jest przeznaczenie zebranych funduszy m.in. dla Fundacji "Mimo Wszystko", prowadzonej przez Annę Dymną. Wydarzenie w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej poprowadzili: Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na Balu pojawili się najważniejsi polscy dziennikarze, politycy oraz gwiazdy. Na miejscu był

Dyskusje na temat: imprezy agata
 • Re: Na dobre i na złe

  , KONIEC IMPREZY, POBUDKA!! A potem się okazuje, że to nie alkochol... Albo też fajnie było jak Agata do niej przyszła i gadały przytulone do siebie... Tak miło było ;)

 • Re: Na dobre i na złe

  , KONIEC IMPREZY, POBUDKA!! A potem się okazuje, że to nie alkochol...Albo też fajnie było jak Agata do niej przyszła i gadały przytulone do siebie... Tak miło było ;) Jak Aśka z Borysem przyszli do

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jednak wrócą! Za rok...

  Mam pomysł na serial. "Rodzinny portret" Maurycy Krzemiński (Cezary Pazura) jest nauczycielem języka polskiego w jednym z warszawskich gimnazjów. Jego żona Ewa (Agata Kulesza) zginęła w wypadku(...) klientkami chodzić tylko na różne imprezy, również z nimi sypia. Wiem trochę to pogmatwanie napisałem, ale z pewnością udałoby się z tego zrobić dobry materiał na scenariusz.

 • Re: ​To już koniec "Przepisu na życie"! Co zamiast?

  Mam pomysł na serial. "Rodzinny portret" Maurycy Krzemiński (Cezary Pazura) jest nauczycielem języka polskiego w jednym z warszawskich gimnazjów. Jego żona Ewa (Agata Kulesza) zginęła w wypadku(...) klientkami chodzić tylko na różne imprezy, również z nimi sypia. Wiem trochę to pogmatwanie napisałem, ale z pewnością udałoby się z tego zrobić dobry materiał na scenariusz.