• Informacje na temat:

  imprezy aktora

Artykuły na temat: imprezy aktora
 • Piotr Głowacki: Najlepsze imprezy robią muzycy disco polo

  Popularny aktor był w środę, 20 maja, gościem Rafała Zawieruchy w jego instagramowym programie "Zawierucha filmowa". Opowiadał m.in. o tym, jak wyglądały jego przygotowania do roli "Rudego" w filmie Macieja Bochniaka "Disco polo". Chcąc lepiej wcielić się w tę postać, Głowacki chodził na koncerty gwiazd disco polo i na imprezy organizowane przez ludzi z tej branży. Do dziś dobrze je wspomina.

 • Fan Adama Sandlera zrobił projekt... najgorszego filmu aktora

  Jacka, Janet. Razem wybierają się do przepięknego kurortu na Kostaryce, gdzie zorganizowana została impreza z okazji 30-lecia ukończenia liceum. W trakcie imprezy, grupa terrorystów bierze wszystkich jej...

 • Gdynia 2017: Rok debiutów i festiwal jednego aktora?

  W poniedziałek, 18 września, rozpoczyna się 42. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Czy będzie to impreza debiutów i show jednego aktora?

 • Roman Polański. Aktor. Reżyser

  ...wystawy Piotr Kulesza, jej prezentacja przypadnie również na czas trwania jednego z największych na świecie festiwali filmowych - Toronto International Film Festival oraz imprezy Cultural Days(...) fotosiści - Guy Ferrandis i Piotr Bujnowicz. Na wystawie będzie można obejrzeć również fotografie Romana Polańskiego jako aktora, który bardzo wcześnie objawił swój talent. Mając 14 lat występował...

 • Najważniejszy aktor swego pokolenia

  ...18 sierpnia Robert Redford kończy 75 lat. To stosowna okazja, by zdjąć kapelusze z głów przed człowiekiem, który być może zasługuje na miano najważniejszego aktora swojego pokolenia.

 • Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora

  ...rówieśników. W wywiadzie udzielonym przed laty Piotrowi Najsztubowi mówił: "To była rewelacja! W okolicy był tylko jeden gabinet ginekologiczny - mojego ojca, więc wszystkie moje imprezy zaczynały się od...

 • Nie każdy aktor powinien śpiewać

  Zbigniew Zamachowski wystąpił podczas gali finałowej Przeglądu Piosenki Aktorskiej. 32. edycja imprezy zakończyła się w niedzielę, 27 marca, we Wrocławiu. Oto, co artysta powiedział o swej przygodzie z piosenką aktorską.

 • Łukasz Płoszajski zdradza, kiedy ruszą zdjęcia do "Pierwszej miłości"

  ..."Fajerwerków w tym roku nie będzie, imprezy również nie" - mówi Łukasz Płoszajski pytany o to, jak będzie dziś świętował swoje 42. urodziny. Aktor przy okazji zdradza, kiedy będzie mógł wrócić na plan serialu "Pierwsza miłość".

 • Wystartowało Berlinale 2020

  Światową premierą filmu Phillippe'a Falardeau "My Salinger Year" - o młodzieńczych marzeniach i potędze literatury - zainaugurowano w czwartek, 20 lutego, wieczorem Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Jubileuszowa 70. edycja imprezy potrwa do 1 marca.

 • Kryształowy Dzik dla Janusza Gajosa

  Kilkadziesiąt projekcji filmowych, spotkania z reżyserami i aktorami to największe atrakcje 5. Festiwalu Reżyserii Filmowej w Świdnicy (Dolnośląskie). Gościem specjalnym imprezy będzie aktor Janusz Gajos. Festiwal rozpocznie się 2 czerwca i potrwa cztery dni.

Zdjęcia na temat: imprezy aktora
Wideo na temat: imprezy aktora
 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał o tym, jak zrobić karierę

  - Moim zdaniem ktoś z góry to przygotował i w to wierzę - powiedział Maciej Musiał, zapytany o swoją rozwijającą się karierę. - Trzeba być wiernym sobie - dodał. Czy to prawda, że sąsiedzi skarżą się na urządzane przez aktora imprezy? - Jestem bardzo spokojnym młodym człowiekiem - podkreślił gwiazdor. Źródło: X-News/TVN

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Aktorka zdradziła szczegóły ich pierwszej wspólnej nocy!

  Mila Kunis zdradziła szczegóły pierwszej nocy spędzonej z Ashtonem Kutcherem. Aktorka nie ukrywa, że bardzo szybko się zakochała. W ostatnim wywiadzie wspomniała, że kiedy zobaczyła Ashtona, zaparło jej dech. "Pomyślałam tylko, cholera, jaki on przystojny"- powiedziała. Bliższe relacje udało im się nawiązać podczas imprezy zorganizowanej przez aktora. "Krótko mówiąc, zostałam do rana. Po raz

 • Dawid Ogrodnik: Mam wakacje

  Dawid Ogrodnik jest gościem odbywającego się w Krakowie festiwalu Netia Off Camera. Film "Ostatnia Rodzina", w którym wcielił się w rolę Tomasza Beksińskiego, startuje w Konkursie Głównym imprezy. W rozmowie z Anną Zając aktor ujawnił, że usnął na jednej z konkursowych projekcji; opowiedział, w jaki sposób zdobywa kolejne role oraz zdradził, że jest akurat w trakcie... wakacji.