• Informacje na temat:

  imprezy charytatywne

Artykuły na temat: imprezy charytatywne
 • Charytatywny mecz gwiazd

  Gwiazdy telewizji TVN oraz politycy już 2 września zmierzą się na Stadionie Legii w Warszawie podczas "Wielkiego Meczu 2012". Dochód z imprezy zasili konto fundacji TVN "Nie jesteś sam".

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Wspiera akcję charytatywną "Powrót do szkoły"

  ...całe niedzielne popołudnie spędzić z uczestnikami imprezy. Zasiądzie w szkolnej ławce obok Natalii Kukulskiej, Pauliny Chylewskiej, Radka Brzózki i ekspertów ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce...

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • Klan

  Darek intensywnie próbuje nową metodę nauki języka angielskiego. Niestety, po kilku minutach zasypia. Krzysztof do pomocy w obsłudze imprezy charytatywnej...

 • Oni lubią się bawić!

  Celebryci uwielbiają blask fleszy. Doskonałą okazją do "pokazania się" są bankiety, rauty, imprezy charytatywne, a nawet... sylwester. Kto w tym roku nie odpuści balu?

 • Artyści zagrają dla Bohdana Smolenia

  Krakowscy artyści zagrają 11 kwietnia koncert charytatywny, z którego dochód wspomoże rehabilitację chorego Bohdana Smolenia. "Rozmowy z artystami na temat ich udziału trwały 10 sekund" - mówi PAP Life pomysłodawca imprezy Marcin Daniec.

 • Elton John o Live 8

  2 lipca w dziesięciu miastach odbyły się wielkie charytatywne koncerty pod szyldem Live 8 z udziałem największych gwiazd muzyki. Zdaniem Eltona Johna były to imprezy "bez punktów kulminacyjnych". W dodatku londyński koncert odbył się w Hyde Parku, "miejscem pozbawionym charyzmy". Dodajmy, że jednym z uczestników Live 8 w stolicy Wielkiej Brytanii był... Elton John.

 • Katarzyna Cichopek wpatrzona w męża jak w obrazek!

  Katarzyna Cichopek (33 l.) i jej mąż Marcin Hakiel (32 l.l) pojawili się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Podczas imprezy niemalże nie odstępowali się na krok! Popisywali się na parkiecie swoimi tanecznymi umiejętnościami, a przy okazji pochwalili się wielką miłością. Na tych zdjęciach trudno nie dostrzec, że są w sobie bardzo zakochani!

 • Będzie koncert "Dla Kawy"

  Organizatorzy koncertu "Dla Kawy" podjęli po rozmowach z artystami decyzję, że impreza odbędzie się, a dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. Pierwotnie zyski z koncertu miały zostać przekazane na leczenie Jerzego"Kawy" Kawalca, basisty m.in. zespołu Krzak, który jednak zmarł we wtorek, 9 września.

Zdjęcia na temat: imprezy charytatywne
Wideo na temat: imprezy charytatywne
 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek woli wieczory z dziećmi

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też(...) z dziećmi niż zawodowe imprezy. – Chodzę tylko tam, gdzie uważam, że to ma sens, i tam, gdzie lubię, albo na zaproszenie ludzi, którzy są dla mnie ważni – mówi Katarzyna Cichopek agencji informacyjnej

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

 • Michał Piróg o Balu Dziennikarzy

  7 lutego odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy. Głównym celem tegorocznej imprezy jest przeznaczenie zebranych funduszy m.in. dla Fundacji "Mimo Wszystko", prowadzonej przez Annę Dymną. Wydarzenie w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej poprowadzili: Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na Balu pojawili się najważniejsi polscy dziennikarze, politycy oraz gwiazdy. Na miejscu był

 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...