• Informacje na temat:

  imprezy firmowe

Artykuły na temat: imprezy firmowe
 • ​"Na dobre i na złe": Adam oświadczy się Wiktorii

  Podczas firmowej imprezy Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) po cichu poprosi Wiki (Katarzyna Dąbrowska), by za niego wyszła. Lecz Consalida - widząc przed oczami Oliwię (Marta Bryła) - odmówi mu...

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • Ślad

  W sieci pojawiają się zdjęcia "zamordowanej" dziewczyny w stroju rusałki. CWŚ ustala, że zdjęcia zostały zrobione na imprezie firmowej Pol-Planingu _ firmy,...

 • Festiwal Reżyserii Filmowej

  Blisko 60 filmów polskich i zagranicznych reżyserów zostanie pokazanych podczas Festiwalu Reżyserii Filmowej, który w niedzielę, 1 czerwca, rozpoczął się w Świdnicy. Podczas imprezy zostanie wręczony Złoty Dzik - nagroda dla najlepszego polskiego reżysera.

 • Malczewski pojawia się na firmowym przyjęciu. Maria, Andrzej i Roman dają mu do zrozumienia, że jest nieproszonym gościem. Asia, zrażona niechęcią Daniela do tańca, bawi się z Maksem. Największą atrakcją rocznicowej imprezy okazuje się przybycie Lucjana w towarzystwie nowej narzeczonej, Iwonki Gładczyńskiej. Basia daje się namówić Weronice na wspólne wyjście. Weronika przygotowała przyjaciółce...

 • "Na scenie hiphopowej miałem już swoje pięć minut"

  niestety gatunku DJ-ów, którzy konsekwentnie od lat grają imprezy i tworzą mixtape'y tylko i wyłącznie w oparciu o winyle. Z Trakmajstrem rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • Klan

  Z Brukseli wracają zwycięzcy festiwalu Euro Etno. Z tej okazji Wiga urządza małe przyjęcie. Teresa i Feliks sprzedają samochód firmowy, aby spłacić jej kredyt. Kamila i Norbert otrzymują zaproszenia na ślub znajomych. Obie imprezy są w tym samym terminie, z tego względu Norbert nie może towarzyszyć Kamili.

 • Florence And The Machine wygrała Orange Warsaw Festival 2014 (relacja)

  Są koncerty, które tak mocno oddziałują na widzów, że mieści się to już w kategoriach metafizycznych. Występ Florence And The Machine na Stadionie Narodowym był jednym z takich wydarzeń.

 • "Na Wspólnej": Paweł zdradza Martę!

  Paweł ulega namowom Marty i zgadza się towarzyszyć jej podczas firmowego bankietu. Na imprezie czuje się bardzo skrępowany, dlatego wymyka się z niej przy pierwszej nadarzającej się okazji. Kiedy Marta orientuje się, że ukochany zniknął, również w pośpiechu opuszcza imprezę i jedzie do domu. Zastaje tam Pawła... obściskującego Kaję!

 • Maciej Zieliński zaprzecza plotkom o rozstaniu z piosenkarką.

Zdjęcia na temat: imprezy firmowe
Dyskusje na temat: imprezy firmowe