• Informacje na temat:

  incepcja

Artykuły na temat: incepcja
 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu pod nazwą "INCEPCJA" (zwanego dalej "Konkursem"), jest spółka INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os....

 • "Incepcja" pewnym hitem!

  ...30 lipca na ekrany polskich kin trafi "Incepcja", najnowsza produkcja Christophera Nolana, reżysera ostatnich filmów o Batmanie. Krytycy filmowi, którzy już są po seansie, pławią się w zachwytach.

 • "Incepcja" króluje w kinach

  ..."Incepcja", najnowszy thiller Christophera Nolana z Leonardo DiCaprio w roli głównej, króluje w amerykańskich kinach - w ciągu swojego pierwszego weekendu zarobił 60,4 mln dolarów.

 • "Incepcja": Stwórz własny labirynt!

  ...zdjęcie konkursowe (fotografia przygotowanego labiryntu w formacie jpg, w rozmiarze do 100kb) oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "Jakie nazwisko nosi potężny biznesmen, którego w filmie 'Incepcja(...)). Pozostali zwycięzcy walczyć będą o odtwarzacz blu-ray Samsung wraz z płytą DVD z filmem "Incepcja" (II miejsce) oraz odtwarzacz DVD Samsung wraz z płytą DVD z filmem "Incepcja" (III miejsce...

 • Najlepsza "Incepcja": Montażyści już wybrali!

  Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów Dźwięku (The Motion Picture Sound Editors - MPSE) ogłosiło w niedzielę, 20 lutego, laureatów swych tegorocznych nagród - Golden Reel Awards. Wśród wyróżnionych znalazły się m.in. filmy "Incepcja" i "The Social Nework".

 • "Incepcja" i Hans Zimmer w Krakowie!

  Laureat Nagrody Akademii Hans Zimmer, autor muzyki do takich przebojów, jak "Gladiator", "Incepcja", trylogia "Mroczny Rycerz" oraz "Król Lew", weźmie udział w Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej świętującej 100-lecie Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP. Koncert odbędzie się 28 września w Hali Ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

 • Nie żyje brytyjski aktor Earl Cameron

  W piątek, 3 lipca, w swoim domu w Anglii zmarł Earl Cameron, jeden z pierwszych w Wielkiej Brytanii czarnoskórych aktorów obsadzanych w większych rolach. Miał 102 lata. W jego obejmującej blisko sto tytułów filmografii można znaleźć takie tytuły, jak "Incepcja", "Tłumaczka" czy "Operacja Piorun" wchodząca w skład cyklu o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda.

 • Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

  ..."Incepcja" ("Inception"), reż. Christopher Nolan, USA 2010, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 30 lipca 2010 roku.

 • DiCaprio genialnym złodziejem

  Już niebawem na ekrany kin trafi nowym film z Leonardo Di Caprio w roli głównej - "Incepcja".

 • Gwiazda "Juno" nakręci film

  Młoda aktorka Ellen Page ("Incepcja", "Juno") wkrótce nakręci swój reżyserski debiut "Miss Stevens".

Wideo na temat: incepcja
Dyskusje na temat: incepcja