• Informacje na temat:

  infantylny

Artykuły na temat: infantylny
 • KRRiT i wizerunek kobiety w reklamach

  Jeżeli monitoring KRRiT wykaże, że w reklamach telewizyjnych rola kobiety ograniczana jest do obiektu seksualnego lub przedstawia kobiety w sposób infantylny, wezwę media do zaniechania emisji tego typu reklam - powiedziała we wtorek, 10 maja, szefowa Krajowej Rady Radio fonii i Telewizji Danuta, Waniek.

 • Czym jest Restart Polskiego Kina?

  - Większość filmów powstałych po 1989 roku jest anachroniczna, infantylna i zachowawcza - uważają młodzi krytycy filmowi, zrzeszeni wokół projektu Restart Polskiego Kina. W ogłoszonym we wtorek, 25 stycznia, manifeście Restartowcy proponują program naprawy rodzimej kinematografii.

 • The War on Drugs "Lost in the Dream": Problemy wieku średniego (recenzja)

  Recepta na sukces w muzyce? Sparzyć The Flaming Lips z Dire Straits i Springsteenem, śpiewać infantylnym głosem i... budować swojej latorośli domki na drzewie.

 • "Gosia popełnia co chwilę śmieszne promocyjne błędy, jej wypowiedzi w wywiadach są infantylne wręcz nieracjonalne i niedojrzałe" - alarmuje w liście otwartym "przyjaciel Gosi" Remigiusz Łupicki, współpracownik wokalistki i szef wytwórni My Music. Osobą odpowiedzialną za te wpadki jest ojciec Gosi.

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Madder Mortem: Na przekór stereotypom

  Wyobrażenie o śpiewających kobietach na scenie metalowej bywa niesprawiedliwie powierzchowne. Przekonała się o tym nie raz Agnete M. Kirkevaag, charyzmatyczna wokalistka norweskiej formacji Madder Mortem, która stanowczo odcina się od stereotypowego wizerunku śpiewającej dziewczynki o infantylnym głosie. - Jak o tym myślę, robi mi się niedobrze - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Agnete.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  ...śpiewa, to jej śpiew jest bardzo sensualny, można nawet powiedzieć - lekko infantylny. Ona jest jakby zagubioną dziewczynką. Z jednej strony śpiewa o miłości, z a drugiej strony, to nie jest takie...

 • Henry Cavill odkrył swój kolejny talent

  Henry Cavill, odtwórca roli serialowego "Wiedźmina", zaczął domową izolację od pieczenia chleba, a teraz pochwalił się nowymi umiejętnościami. W czasie świąt wielkanocnych malował nie jajka, a miniaturowe figurki do gier bitewnych.

 • Borat znowu w sądzie

  ...było "warte opublikowania". Podkreśliła, że choć film wydał się większości widzów wulgarny i infantylny", to był zarazem "ironicznym komentarzem do współczesnej amerykańskiej kultury". Prawnik...

 • Infantylizm Ibisza, czyli o języku celebrytów

  ...nich książki. - Wydaje mi się, że książka Krzysztofa Ibisza świadczy o pewnej odwadze autora, otwartości, ale jednocześnie o tym, że nie umie on organizować języka. Ten język jest albo infantylny, albo...

Zdjęcia na temat: infantylny
Wideo na temat: infantylny
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  Melua, oprócz tego, że ładnie śpiewa, to jej śpiew jest bardzo sensualny, można nawet powiedzieć – lekko infantylny. Ona jest jakby zagubioną dziewczynką. A co mówi o wokalu artystki? – (Katie Melua

 • Karol Strasburger: Trzeba umieć się bawić

  Zamiłowanie Japończyków do bajek, komiksów i gier odczuwa się na każdym kroku. Nawet kawę można wypić w knajpce jak z bajki. W bajkowe klimaty całkowicie dał się wkręcić Karol Strasburger. Podczas gdy pozostali panowie nie do końca czuli klimat tej dość osobliwej i infantylnej kawiarni, on doskonale się bawił! - Nie umiecie być dzieckiem. Trzeba umieć się bawić! – pouczał kolegów. Piotr Polk zaczął nawet obawiać się o Karola. "A może ty masz udar"? - pytał przyjaciela. Drugi odcinek "Lepiej...

 • "Wysokie obcasy? Nie, dziękuję"

  Ostatnio koleżanki wypomniały mi, że mój styl ubierania należy do infantylnych - śmieje się Maja Hirsch. Od szpilek aktorka zdecydowanie woli... koszulki z bohaterami kreskówek.

Dyskusje na temat: infantylny