• Informacje na temat:

  informacje związane

Artykuły na temat: informacje związane
 • Katarzyna Cichopek spodziewa się trzeciego dziecka!? Tygodnik ujawnia zaskakujące informacje

  Katarzyna Cichopek (37 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Nigdy nie ukrywali, że to właśnie rodzina i dzieci są dla nich najważniejsze. Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się plotki związane z trzecią ciążą aktorki. W tej sprawie wypowiedział się nawet sam Marcin Hakiel, który był bardzo tajemniczy i powściągliwy.

 • Michael Fassbender zagra Steve'a Jobsa?

  Michael Fassbender zagra Steve'a Jobsa w planowanym filmie biograficznym w reżyserii Danny'ego Boyle'a - wynika z informacji "The Hollywood Reporter".

 • Tomasz Kammel stracił posadę w TVP! Szokujące informacje!

  W ostatnim czasie Telewizja Polska przeprowadza wśród swoich pracowników wielką czystkę. Od jakiegoś czasu w TVP odbywa się seria zwolnień, które w mediach odbijają się szerokich echem.  Najpierw z pracą w Telewizji Polskiej pożegnał się Michał Olszański (65 l.). Mówiono wówczas, że jego zwolnienie związane jest z nowym zamysłem telewizji, która chce "odmłodzić" prowadzących programy...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • Hugh Hefner nie żyje?! Wstrząsające informacje!

  Niedawno serwis "TMZ" podał informację o rzekomej śmierci Hugh Hefnera - założyciela "Playboya" i największego fana kobiet na całym świecie. Media zostały poinformowane przez anonimowego świadka, że pod rezydencją 90-latka pojawiła się policja, co mogło być związane ze zgonem celebryty. Na szczęście osoby z otoczenia Hefnera szybko rozwiały krążące w tabloidach plotki. Uspokojono, że stan zdrowia...

 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się w finale 5. sezonu?

  Wielkie niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji czekają na fanów "Przyjaciółek". Finał 5. sezonu popularnego serialu już w czwartek, 21 maja, w Polsacie.

 • Anna Kalczyńska podjęła zaskakującą decyzję! Ale sensacja

  Anna Kalczyńska (43 l.) postanowiła podjąć odważne kroki związane z zabezpieczeniem się przed koronawirusem. Dziennika za pośrednictwem Instagrama ogłosiła światu, co zamierza. Zdziwieni?

 • Siwiec z Amaro na luksusowym jachcie

  Natalia Siwiec i Wojciech Modest Amaro spędzili niedawno wspólne popołudnie na luksusowym jachcie. Co ich łączy?

 • Agnieszka Wielgosz została bez pracy!

  Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa pokrzyżowały plany zawodowe artystów na całym świecie. Agnieszka Wielgosz (47 l.) tłumaczy, że o zawieszeniu nagrań do serialu "Pierwsza miłość" dowiedziała się z dnia na dzień.

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

Zdjęcia na temat: informacje związane
Wideo na temat: informacje związane
 • Agnieszka Wielgosz została bez pracy

  Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa pokrzyżowały plany zawodowe artystów na całym świecie. Aktorka Agnieszka Wielgosz tłumaczy, że o zawieszeniu nagrań do serialu „Pierwsza miłość(...) chciałam jedynie leżeć i płakać czy też siedzieć przed telewizorem i bezrefleksyjnie oglądać programy. Zwłaszcza że informacje podawane na kanałach informacyjnych były bardzo dołujące. Musiałam zacząć

 • Nelli Rokita i jej życie bez polityki. "Najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym"

  widziałaby się jeszcze w poważnej polityce, odpowiedziała, że musiałaby się zastanowić, ale jeśli już, to mogłaby objąć stanowisko związane z edukacją. Nie zabrakło pytań o jej męża, Jana Rokitę. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że w jego życiu pojawiły się problemy i wcale nie wiedzie mu się najlepiej. Co na to jego żona? „Ja nie zauważyłam żadnych zmian. Trudno mi powiedzieć