• Informacje na temat:

  informacje związane

Artykuły na temat: informacje związane
 • Katarzyna Cichopek spodziewa się trzeciego dziecka!? Tygodnik ujawnia zaskakujące informacje

  Katarzyna Cichopek (37 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Nigdy nie ukrywali, że to właśnie rodzina i dzieci są dla nich najważniejsze. Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się plotki związane z trzecią ciążą aktorki. W tej sprawie wypowiedział się nawet sam Marcin Hakiel, który był bardzo tajemniczy i powściągliwy.

 • Michael Fassbender zagra Steve'a Jobsa?

  Michael Fassbender zagra Steve'a Jobsa w planowanym filmie biograficznym w reżyserii Danny'ego Boyle'a - wynika z informacji "The Hollywood Reporter".

 • Tomasz Kammel stracił posadę w TVP! Szokujące informacje!

  W ostatnim czasie Telewizja Polska przeprowadza wśród swoich pracowników wielką czystkę. Od jakiegoś czasu w TVP odbywa się seria zwolnień, które w mediach odbijają się szerokich echem.  Najpierw z pracą w Telewizji Polskiej pożegnał się Michał Olszański (65 l.). Mówiono wówczas, że jego zwolnienie związane jest z nowym zamysłem telewizji, która chce "odmłodzić" prowadzących programy...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • Hugh Hefner nie żyje?! Wstrząsające informacje!

  Niedawno serwis "TMZ" podał informację o rzekomej śmierci Hugh Hefnera - założyciela "Playboya" i największego fana kobiet na całym świecie. Media zostały poinformowane przez anonimowego świadka, że pod rezydencją 90-latka pojawiła się policja, co mogło być związane ze zgonem celebryty. Na szczęście osoby z otoczenia Hefnera szybko rozwiały krążące w tabloidach plotki. Uspokojono, że stan zdrowia...

 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się w finale 5. sezonu?

  Wielkie niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji czekają na fanów "Przyjaciółek". Finał 5. sezonu popularnego serialu już w czwartek, 21 maja, w Polsacie.

 • Anna Kalczyńska podjęła zaskakującą decyzję! Ale sensacja

  Anna Kalczyńska (43 l.) postanowiła podjąć odważne kroki związane z zabezpieczeniem się przed koronawirusem. Dziennika za pośrednictwem Instagrama ogłosiła światu, co zamierza. Zdziwieni?

 • Siwiec z Amaro na luksusowym jachcie

  Natalia Siwiec i Wojciech Modest Amaro spędzili niedawno wspólne popołudnie na luksusowym jachcie. Co ich łączy?

 • Agnieszka Wielgosz została bez pracy!

  Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa pokrzyżowały plany zawodowe artystów na całym świecie. Agnieszka Wielgosz (47 l.) tłumaczy, że o zawieszeniu nagrań do serialu "Pierwsza miłość" dowiedziała się z dnia na dzień.

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

Zdjęcia na temat: informacje związane
Wideo na temat: informacje związane
 • Agnieszka Wielgosz została bez pracy

  Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa pokrzyżowały plany zawodowe artystów na całym świecie. Aktorka Agnieszka Wielgosz tłumaczy, że o zawieszeniu nagrań do serialu „Pierwsza miłość(...) chciałam jedynie leżeć i płakać czy też siedzieć przed telewizorem i bezrefleksyjnie oglądać programy. Zwłaszcza że informacje podawane na kanałach informacyjnych były bardzo dołujące. Musiałam zacząć

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Nelli Rokita i jej życie bez polityki. "Najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym"

  widziałaby się jeszcze w poważnej polityce, odpowiedziała, że musiałaby się zastanowić, ale jeśli już, to mogłaby objąć stanowisko związane z edukacją. Nie zabrakło pytań o jej męża, Jana Rokitę. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że w jego życiu pojawiły się problemy i wcale nie wiedzie mu się najlepiej. Co na to jego żona? „Ja nie zauważyłam żadnych zmian. Trudno mi powiedzieć

 • Gwiazd naszych wina

  Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) to para nastolatków, których połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka. Hazel ma 16 lat i nadopiekuńczych rodziców, których bardzo kocha, mimo że czasem ją irytują. Z Gusem łączą ją nie tylko podobne doświadczenia związane z chorobą, ale także miłość do książek. Dziewczyna marzy, aby poznać autora ulubionej powieści, Petera...