• Informacje na temat:

  inglorious bastards

Artykuły na temat: inglorious bastards
 • Brad Pitt zagra u Tarantino!

  Jest oficjalne potwierdzenie! Brad Pitt wystąpi w najnowszej produkcji Quentina Tarantino - wojennym filmie "Inglorious Bastards".

 • Obsada nowego filmu Tarantino

  Michael Fassbender (Stelios z filmu "300") dołącza do obsady nowego filmu Quentina Tarantino "Inglorious Bastards". Niemała to radość znaleźć się w tak doborowym towarzystwie.

 • Kolejny film twórcy "Kill Billa"

  ..." Inglorious Bastards będzie najprawdopodobniej moim następnym filmem" - powiedział Quentin Tarantino, którego najnowszy obraz - "Grindhouse" - zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 6 kwietnia.

 • Kolejny podwójny Tarantino

  Quentin Tarantino ("Kill Bill") staje się powoli specem od dwuczęściowych filmów. Ostatnio poinformował bowiem o swoich planach nakręcenia kolejnej dylogii "Inglorious Bastards".

 • Tarantino tuż przy polskiej granicy

  Quentin Tarantino nakręci swój najnowszy film na naszej zachodniej granicy. Cześć zdjęć do obrazu "Inglorious Bastards" powstanie prawdopodobnie w Goerlitz - mieście graniczącym z polskim Zgorzelcem.

 • Bękarty z Karaibów?

  Nie wszyscy wiedzą, że "Bękarty wojny" ("Inglourious Basterds") Quentina Tarantino zainspirowane zostały filmem "Inglorious Bastards" (1978) w reżyserii Enzo G. Castellariego. Włoski reżyser wystąpił gościnnie u swego amerykańskiego kolegi.

 • Podzielony Tarantino

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Michael Madsen ( "Wściekłe psy" , "Sin City"), który zagrać ma w kolejnym projekcie Quentina Tarantino, obrazie "Inglorious Bastards", zdradził, że film pojawi się na ekranach kin w dwóch częściach. Quentin Tarantino podobnie potraktował swe ostatnie dzieło - obraz "Kill Bill".

 • Quentin Tarantino wyrusza na wojnę

  Quentin Tarantino ( "Pulp Fiction" , "Kill Bill" ) zdradził kilka szczegółów na temat swojego od dawna zapowiadanego projektu - opowieści z czasów II wojny światowej "Inglorious Bastards". Twórca nie zamierza zrealizować klasycznej opowieści batalistycznej. Chce bowiem stworzyć widowisko przypominające spaghetti-westerny w stylu Sergio Leone ( "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" ).

 • Eddie Murphy u Tarantino!

  Prawdopodobnie w najnowszej produkcji Quentina Tarantino ( "Wściekłe psy" ), zatytułowanej "Inglorious Bastards", wystąpi Eddie Murphy ( "Gliniarz z Beverly Hills" ). W jednym z niedawnych wywiadów Michael Madsen ( "Sin City - Miasto Grzechu" ), który w obrazie zagra jedną z głównych ról, ujawnił, że twórca "Pulp Fiction" chce spotkać się na planie z Murphym.

 • Quentin Tarantino na wojnie

  Quentin Tarantino ("Wściekłe psy", "Pulp Fiction", "Jackie Brown" ), po długim okresie milczenia, chce na dobre powrócić do przemysłu filmowego. Tuż po zakończeniu prac nad swym najnowszym filmem "Kill Bill", twórca ma zamiar zrealizować wojenną opowieść "Inglorious Bastards", obraz zainspirowany historią opowiedzianą w filmie "Quel maledetto treno blindato" Enzo G. Castellariego z 1977 roku.