• Informacje na temat:

  inicjatywa plotka

Artykuły na temat: inicjatywa plotka
 • Kryzys w związku Marty i Kuby

  Natalia zdecyduje się na udział w trasie koncertowej, Marta wybuchnie płaczem na widok pierścionka zaręczynowego, Beata poczuje się zazdrosna o Roberta, Lucy znajdzie nowy, gorący temat do plotek, a cały personel hotelu będzie bardzo poruszony ponowną wizytą Macieja Musiała. Nie zabraknie też wyjątkowych gości - w hotelu zameldują się Joanna Koroniewska i Marcin Stec, a w ślad na tą parą w lobby pojawią się: Ewa Wencel, Lidia Bogaczówna i Elżbieta Czerwińska.

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Justin od dawna był nieszczęśliwy z Biel

  Choć Justin Timberlake i Jessica Biel ogłaszając swoje rozstanie zapewniali, że jest to ich wspólna decyzja, z inicjatywą wyszedł podobno piosenkarz. "Był nieszczęśliwy w związku z Jessiką od ponad dwóch lat" - zdradza znajomy gwiazdora.

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Kulisy rozwodu Katy Perry i Russella Branda

  Stało się: komik i gwiazda muzyki pop uznali, że dzielą ich "różnice nie do pogodzenia" i zdecydowali o zakończeniu swojego trwającego ponad rok małżeństwa. Teraz cały plotkarski światek zadaje sobie pytanie: czy chodziło o zdradę? A może powodem rozstania był nazbyt imprezowy styl życia Katy i to, że z powodu niekończących się tras koncertowych ciągle nie miała czasu dla męża? Podobno...

 • "Najbardziej kręci mnie rock"

  W połowie 2003 roku pojawiły się pierwsze plotki , że polski basista - Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, został członkiem legendarnej niemieckiej grupy Scorpions....

 • Rozłam w rodzinie królewskiej! To przez konflikt pomiędzy Kate i Meghan?

  ...i William.  "Lorraine odegrała ważną rolę w naszych inicjatywach charytatywnych w ciągu ostatnich dwóch i pół roku. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jej ciężką pracę i wsparcie, i życzymy jej wszystkiego...

 • Ambasadorka Natalie Portman

  Natalie Portman dołączyła do grona gwiazd angażujących się w pomoc dzieciom z krajów rozwijających się. Aktorka, która od roku jest także prywatnie mamą, została mianowana ambasadorką międzynarodowej organizacji charytatywnej Free The Children.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zapytana o koncert z inicjatywy Dody. Jak zareagowała?

  Doda (34 l.) zainicjowała akcję artystów przeciw hejtowi. Jak na jej pomysł zareagowała Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?), która z wokalistką nie jest w najlepszych relacjach?

 • Popiera piękno bez cierpienia

  Piękno tak, cierpienie zwierząt nie - Sienna Miller apeluje, aby nie testować kosmetyków na zwierzętach. Aktorka wsparła inicjatywę organizacji British Union for the Abolition of Vivisection (BUAV), No Cruel Cosmetics, która ma na celu zaprzestanie tej praktyki.