• Informacje na temat:

  inna

Artykuły na temat: inna
 • INNA Rodzina Azji uciekła do Polski z ogarniętej wojną Czeczenii. Dziewczyna chodzi do liceum, jest lubiana i dobrze się uczy. Rywalizacja o względy klasowego...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Marcin Prokop i jego żona Maria Prażuch: Miłość inna niż wszystkie

  ...priorytetem. - Nie widzę siebie w roli faceta, który kompletnie traci rozum oraz kontrolę nad swoim rozporkiem, bo zakręciła mu w głowie inna kobieta - deklaruje. Przy Marii nuda mu nie grozi(...) dlatego, że jest inna niż reszta połówek  - mówi z podziwem Marcin Prokop.

 • Maciej Musiał: Teraz młodzież jest całkiem inna

  Maciej Musiał nie próżnuje. A my jesteśmy pewni, że żadnego wyzwania się nie boi! Najpierw była "rodzinka.pl", potem prowadzenie "The Voice of Poland", świetna rola w "Moim biegunie" i w serialu "Czas honoru. Powstanie". Co dalej?

 • Anna Nowak-Ibisz szczerze o rozstaniu z Krzysztofem Ibiszem. "Była inna kobieta"

  ...powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta" - wyjawiła. Szczerość rozmówczyni wyraźnie zadziwiła nawet samą Mołek.  ***

 • Majka Jeżowska na sylwestra: Z innej bajki

  "Czuję się jakoś tak dziwnie - jak debiutantka" - powiedziała PAP Life Majka Jeżowska o tegorocznym sylwestrze, podczas którego wraz z innymi gwiazdami wystąpi na scenie w Gdyni. Do tej pory artystka sylwestra spędzała... w ciepłych krajach opalając się.

 • Maria Pakulnis zawsze wiedziała, że jest inna! Wstrząsające, co wyznała po latach

  Dorastała w przekonaniu, że jest inna. Rodzina ma swoje korzenie na Kresach.  "Jestem pierwszym pokoleniem urodzonym w Polsce. Opowieści, jak było kiedyś na Litwie, miały na mnie wpływ. Mam naturę człowieka Wschodu. Od dziecka wydaje mi się, że czuję i widzę więcej" - przyznaje Maria Pakulnis.  Twarde wychowanie i stanowczość rodziców sprawiły, że młode lata przyszłej aktorki nie były łatwe...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Inna kobieta

  Podczas włamania do willi Filipa Trzcińskiego ginie bezcenny starodruk. Kolekcjoner zwraca się do Malanowskiego z prośbą o jego odzyskanie. Detektywi szybko...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

Zdjęcia na temat: inna
 • Lacey Hamilton (Nikki Deloach) z "Innej"
 • Katarzyna Skrzynecka, czyli Beata z "Na krawędzi", często oskarżana jest o przestępstwa na modzie. Tym razem jednak popełniła inne wykroczenie przeciw stylowi: zapomniała o depilacji.
Wideo na temat: inna
 • Margaret zachwycona swoją twarzą: Jest inna, dziwna, niepospolita!

  Co gwiazdy lubią w swoim wyglądzie, a czego nie? - Chciałabym być trochę wyższa. Lubię za to swoją twarz, jest dość dziwna, inna, ale przez to nie jest pospolita - mówi Margaret. Otylia Jędrzejczak z kolei twierdzi, że "codziennie rano budzi się piękniejsza". - Nie ma rzeczy, której bym w sobie nie lubiła. (Agencja TVN/x-news)

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Justyna Steczkowska wyznaje: Byłam inna niż wszyscy!

  Justyna Steczkowska gościła niedawno w programie Agaty Młynarskiej, gdzie wspominała początki swojej kariery. Wokalistka przyznała, że już wiele lat temu "była inna niż wszyscy" i nieco "dziwna". Dzięki temu została zauważona i wygrała Opole. Myślicie, że dzisiaj jest już "normalna"? (TVP/x-news)

 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

Dyskusje na temat: inna